Xbox All Access – abonamentowa oferta w Polsce za 99 zł

Jeszcze w tym roku polscy gracze będą mogli skorzystać z rewolucyjnego programu Xbox All Access. Nowa oferta Microsoftu umożliwi nie tylko zakup konsoli Xbox One S, ale również Xbox Game Pass Ultimate, dzięki któremu otrzymamy dwuletni dostęp do ponad 100 gier!

Xbox All Access
Xbox All Access

Zgodnie z zapowiedzią producenta, Xbox All Access ma kosztować 99 zł miesięcznie i będzie można go nabyć wyłącznie w sieci Media Expert.

Xbox Series S i Xbox Series X – nowa generacja gamingu z premierą 10 listopada

Microsoft oficjalnie potwierdził, że Polska znalazła się wśród 12 rynków na świecie, na których dostępna będzie abonamentowa oferta Xbox All Access. Gracze, w cenie 99 zł miesięcznie, otrzymają konsolę Xbox One S, a także nieograniczony dostęp do ponad 100 gier z oferty Xbox Game Pass Ultimate oraz EA Play, producenta np. serii FIFA.

Z propozycji będzie można skorzystać w okresie świątecznym. Sieć zapowiada, że usługa będzie obejmowała również konsolę Xbox Series S i Series X, ale szczegóły oferty, w tym cena pakietów, nie są jeszcze znane.

Bardzo cieszymy się, że Microsoft ostatecznie zdecydował, że Xbox All Access trafi na polski rynek. Społeczność graczy w naszym kraju wciąż się powiększa, a dostęp do tej rewolucyjnej usługi z pewnością będzie kolejnym impulsem dla jej dalszego rozwoju. Jesteśmy dumni, że będziemy mogli uczestniczyć w tym procesie jako jedyny dystrybutor Xbox All Access w Polsce” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik
prasowy Media Expert.

Więcej informacji o usłudze Xbox All Access oraz szczegółowe warunki jej zakupu Media Expert opublikuje na stronie mediaexpert.pl 21 września 2020 r.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: