XPG Precog Analog – zestaw słuchawkowy do gier

XPG Precog Analog to wszechstronny zestaw słuchawkowy do gier, zapewniający wyjątkową jakość dźwięku. XPG PRECOG ANALOG to pierwsze na świecie tego typu produkty z podwójnymi elektrostatyczno-dynamicznymi przetwornikami.

XPG Precog Analog
XPG Precog Analog
XPG, dostawca systemów, komponentów i peryferiów dla graczy, profesjonalnych e-sportowców oraz entuzjastów technologii, przedstawia następcę XPG PRECOG – zestaw słuchawkowy do gier XPG PRECOG ANALOG. Posiada on certyfikaty Hi-Res Audio i został zaprojektowany z myślą o niesamowitej jakości dźwięku oraz wygodzie podczas długich sesji. Jest to możliwe dzięki hybrydowym, elektrostatyczno-dynamicznym przetwornikom i ergonomicznym nausznikom pokrytych przyjaznym dla skóry materiałem. Słuchawki są wyposażone w odłączany mikrofon o wysokiej czułości i są w pełni konfigurowalne z akcesoriami XPG.

To, co najlepsze zostaje w rodzinie

Rodzina zestawów słuchawkowych do gier XPG PRECOG to pierwsze na świecie tego typu produkty z podwójnymi elektrostatyczno-dynamicznymi przetwornikami. Dają użytkownikom to, co najlepsze z obu światów. Zapewniają zarówno głęboki bas, jak i czysty dźwięk o wysokiej częstotliwości. Ich cienkie i lekkie membrany generują dźwięk na całej powierzchni poduszki.
XPG_Precog_Analog_03_w.jpg
Wszystko to składa się na zestaw, który radzi sobie z wysokimi częstotliwościami bez poświęcania przy tym basu. Zapewnia tym samym pełną jakość dźwięku, która pochłonie słuchacza w czasie odsłuchu ulubionej muzyki lub w czasie gier. XPG PRECOG ANALOG charakteryzuje się fenomenalną zakresem częstotliwości od 5 Hz do 50 000 Hz, oferującą lepszą jakość dźwięku i wyższy poziom immersji podczas gry. Użytkownicy mogą w pełni cieszyć się doskonałym odsłuchem materiałów zapisanych w formatach FLAC / ALAC, AIFF lub MQA w porównaniu ze zwykłymi skompresowanymi formatami audio.
XPG_Precog_Analog_08_w.jpg
Opatentowane przez XPG oddychające poduszki nauszne Pro Player są zamknięte w przewiewnym, przyjaznym dla skóry materiale.  Ich krój zapewnia naturalne dopasowanie, które nie uciska głowy użytkownika – nawet podczas noszenia okularów. Elementy nauszne zapewniają również doskonałą izolację akustyczną, nie dopuszczając do użytkownika hałasu otoczenia. Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w mikrofon o wysokiej czułości, który minimalizuje zakłócenia, zapewniając czysty i jasny dźwięk. Zarówno mikrofon, jak i kabel 3,5 mm można odłączyć, aby ułatwić przenoszenie i przechowywanie.
źródło: ADATA

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: