Bilety z oferty KupBilet w całej sieci saloników Kolportera

Bilety na mecze i spotkania sportowe, koncerty, festiwale, wydarzenia kulturalne, targi, a nawet wejściówki do różnych obiektów rekreacyjnych można nabywać w salonikach Kolportera.

KupBilet

Oferta biletów na imprezy sportowe została wprowadzona do sieci saloników Kolportera jako pierwsza, ponad 7 lat temu. Zaczynaliśmy od wejściówek na mecze Korony Kielce. Przez kolejne lata współpracę rozszerzaliśmy na inne kluby, głównie piłkarskie, umożliwiając ich kibicom zakup biletów poza kasami przy stadionie czy w sklepie kibica – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

W wybranych salonikach można kupić bilety na rozgrywane u siebie mecze następujących klubów Ekstraklasy: Cracovia Kraków, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Śląsk Wrocław oraz Wisła Płock. Dostępne są także wejściówki na spotkania trzech drużyn, grających w I lidze: Arki Gdynia, Górnika Łęczna i Korony Kielce. Ponadto w salonikach Kolportera na Pomorzu dostępne są bilety na mecze drużyny Trefl Pomorze.

Bardzo szeroki wachlarz biletów na różne wydarzenia, nie tylko sportowe, oferujemy naszym klientom w ramach współpracy z platformą KupBilet. W ofercie tego serwisu znajdują się wejściówki na różne koncerty i festiwale, wydarzenia sportowe i kulturalne, a także bilety wstępu na targi i do różnych obiektów kulturalnych i rekreacyjnych. Nasi klienci najchętniej kupują bilety na spotkania sportowe. Królują wydarzenia żużlowe oraz mecze piłkarskie. Dużą popularnością w sezonie zimowym cieszą się wejściówki na skoki narciarskie. Z oferty pozasportowej najpopularniejsze są bilety na występy kabaretów – informuje Dariusz Sandecki, specjalista ds. produktu w Biurze Handlowym Kolportera.

Bilety z oferty KupBilet dostępne są w całej sieci saloników Kolportera.

źródło: Kolporter

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: