Emirates wśród użytkowników telefonów Huawei

Emirates ogłosiły podjęcie współpracy z Huawei. Ma ona na celu promowanie aplikacji Emirates wśród użytkowników telefonów Huawei oraz zapewnienie pasażerom wygody i jeszcze większej satysfakcji podczas jej użytkowania, szczególnie teraz gdy popyt na podróże stopniowo rośnie.

Emirates

Pasażerowie Emirates mogą pobierać aplikację Emirates od stycznia 2020 r. (wersja na Androida) w AppGallery i korzystać z jej bogatych funkcjonalności. Obie strony rozszerzają wspólną platformę o SmartCard Integration, która zapewnia użytkownikom aplikacji Emirates opcję szybkiej rezerwacji biletów w Chinach kontynentalnych i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także możliwość łatwego dostępu do informacji o podróżach i lotach. Zostaną również utworzone tapety, ikony i czcionki z motywem Emirates, aby miłośnicy podróży mogli pobierać i zbierać inspiracje na kolejne wyjazdy.

 – Z przyjemnością budujemy współpracę z Huawei w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta, nie tylko na pokładzie samolotu i na ziemi, ale także online. Narzędzia dostępne w Huawei AppGallery mogą nam pomóc w tworzeniu bliższych więzi z większą liczbą klientów, zwłaszcza w Chinach, które są dla nas znaczącym rynkiem. Wkrótce rozpocznie się kolejna faza naszej współpracy – ma ona na celu zapewnienie pasażerom korzyści na każdym etapie podróży, od planowania po dotarcie do celu – mówi o partnerstwie z Huawei rzecznik Emirates.

W kolejnych fazach wspólnej współpracy Emirates i Huawei planują rozszerzyć funkcje dostępne dla klientów linii, integrując aplikację Emirates z platformą Huawei Wallet. Nowe funkcje umożliwią członkom Skywards przechowywanie danych członkowskich i punktów lojalnościowych, a także kart pokładowych i voucherów w Huawei Wallet. Ponadto klienci Emirates wkrótce będą mogli wejść do wszystkich poczekalni lotniskowych na całym świecie stukając po prostu w ikonkę drzwi na urządzeniu Huawei.

 – Innowacje są częścią naszego DNA, podobnie jak w liniach Emirates. W czasach, gdy zachowania konsumentów zmieniły się ludzie bardziej niż kiedykolwiek polegają na swoich smartfonach przy podejmowaniu decyzji, w tym tych związanych z podróżami. Współpraca toruje nam drogę, aby odkrywać kolejne rozwiązania, dostarczać jeszcze więcej inspiracji podróżnym oraz sprawić, by ich wyprawa była wygodniejsza i bardziej satysfakcjonująca – powiedział Lu Geng, dyrektor ds. Partnerstwa na Bliskim Wschodzie i Afryce oraz ekorozwoju w Huawei Consumer Business Group.

Do tej pory zanotowano ponad pół miliona pobrań aplikacji Emirates z AppGallery. Zapewnia ona łatwy dostęp do szeregu usług i funkcji, od wyszukiwania lotów i rezerwacji biletów lotniczych po odprawę, wybór miejsc i posiłków, a także dane logowania i konta Skywards. Najnowsze innowacyjne funkcje aplikacji Emirates obejmują również tworzenie playlist w systemie rozrywki pokładowej ice oraz synchronizację z fotelami w samolocie, a także dostęp do Airport Wayfinder, co ułatwia poruszanie się po Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju.

Test Huawei P40 lite 5G – fotograficzna siła i szybki transfer za 1799 zł

Dubaj, jako hub linii Emirates, jest jednym z najpopularniejszych miejsc na świecie dla turystów, branży MICE i dla osób podróżujących biznesowo. Miasto zostało ponownie otwarte 7 lipca, a trzy tygodnie później linie Emirates odnotowały ponad 1,6 miliona wyszukiwań „Dubaju” na emirates.com jako miejsca docelowego oraz wzrost liczby rezerwacji wśród podróżnych z ponad 30 krajów. Stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, Emirates stopniowo rozszerzają swoje usługi pasażerskie do ponad 80 miast we wrześniu, umożliwiając podróżnym bezpieczne i wygodne połączenie przez Dubaj do obu Ameryk, Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji i Pacyfiku.

Test Huawei Mate 30 Pro – zapomniany flagowiec, który ciągle zachwyca

AppGallery jest jedną z trzech największych platform dystrybucji aplikacji na świecie i jest dostępna w ponad 170 krajach i regionach łącząc 700 milionów użytkowników z inteligentnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami Huawei. AppGallery nie tylko zapewnia prywatność i bezpieczeństwo użytkownika, ale także wyjątkowe funkcje i ulepszone wyszukiwanie. Platforma daje dostęp do najpopularniejszych aplikacji na całym świecie w 18 kategoriach takich jak wiadomości, media społecznościowe i wiele więcej.

źródło: Emirates

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: