MVNOs World Congress 2020 – mPTech będzie promować swoje produkty

Przedstawiciele firmy mPTech, polskiego producenta telefonów i smartfonów znanych marek myPhone i HAMMER, będą wystawcami globalnego wydarzenia dla branży operatorów wirtualnych sieci komórkowych – MVNOs World Congress 2020. Tegoroczna edycja odbędzie się w pełni wirtualnie, w dniach 15-17 września, a głównymi tematami będą: 5G, IoT i eSIM.

mPTech na targach MVNOs World Congress 2020

Światowy Kongres MVNOs (Mobile Virtual Network Operator) to jedyne globalne wydarzenie poświęcone operatorom wirtualnym sieci komórkowych, które gromadzi setki liderów branży ze wszystkich stron świata. Jest areną spotkań biznesowych i wymiany doświadczeń, a w tegorocznej edycji po raz pierwszy udział biorą przedstawiciele mPTech – prawdopodobnie jedynego producenta z Polski występującego na wydarzeniu w roli wystawcy.

eSIM – jak to działa i jakie są korzyści tego rozwiązania?

Udział spółki w targach wydaje się naturalną konsekwencją jej rozwoju. mPTech działa w kilkunastu krajach Europy, a lada moment wprowadza do oferty modele z eSIM: nowe smartfony HAMMER, w tym zapowiadany HAMMER Explorer PRO oraz smartfon myPhone. Ponadto, firma będzie promować również inne oferowane rozwiązania, w tym produkty z linii SOHO Line tj. nowoczesne telefony stacjonarne na kartę SIM i z wieloma funkcjami biurowymi, a także 4family, czyli bezpłatną aplikację mobilną dla bezpieczeństwa rodziny, ułatwiającą zdalną opiekę i kontakt z bliskimi – dziećmi, rodzicami i dziadkami.

Samsung Galaxy Z Fold2 5G – design z wyrafinowaną techniką w naszych rękach

Podsumowując, MVNOs World Congress 2020 to trzy dni wypełnione po brzegi wydarzeniami, panelami dyskusyjnymi i wirtualnymi spotkaniami, które mają na celu nie tylko przyspieszenie rozwoju wirtualnych operatorów, lecz też nawiązanie znaczących kontaktów biznesowych.

mPTech zaprasza zainteresowanych do odwiedzenia jego “stoiska”. Więcej o wydarzeniu i możliwość darmowego udziału dla przedstawicieli branży MVNO dostępne są na stronie: https://tmt.knect365.com/mvnos-world-congress/

źródło: mPTech

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: