Światowy Dzień Gier Wideo – zbuduj największą pizzę świata w Minecraf

W Światowy Dzień Gier Wideo Pizza Hut i Inareq zapraszają do kreatywnej rozgrywki w Minecrafcie z nagrodami

Światowy Dzień Gier Wideo

12 września, przypada ulubiony dzień miłośników gier na całym świecie. Światowy Dzień Gier Wideo to dobry pretekst by bez skrępowania oddać się wirtualnej rozrywce. Zwłaszcza, że Pizza Hut przygotowała dla graczy wyjątkowo kreatywne wyzwanie, w którym można wziąć udział w popularnej grze multiplayer – Minecrafcie.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Zarówno w świecie Minecrafta, jak i w świecie Pizza Hut możliwości tworzenia jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Minecraft pozwala na stworzenie własnego świata zbudowanego z voxeli (sześciennych bloków). Z kolei w bogatym menu Pizza Hut z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W najbliższą sobotę, z okazji Światowego Dnia Gier Wideo te dwa światy połączą się w pomysłowy sposób.

Inareq, youtubowy gamer z ponad stutysięczną widownią i streamer Minecrafta, zaprosi fanów gry do budowania największej wirtualnej pizzy świata. Gracze stawiając bloki będą podążać za swoją kreatywnością i budować monumentalną pizzę. Inareq na bieżąco tłumaczyć będzie reguły gry, naprowadzając graczy na najlepsze rozwiązania.

Jednocześnie z zabawy w wirtualnym świecie, by cieszyć prawdziwym smakiem pizzy, będą mogli się przenieść do realnego. Pizza Hut dla graczy, którzy przyłączą się do rozgrywki przygotowała kody rabatowe nawet o wartości 100 zł. Zdobywcy kodów będą mogli do końca roku wykorzystać je na zamówienia online na stronie www.pizzahut.pl oraz w aplikacji. Warto też grać do końca. Im więcej bloków gracz postawi, tym większą wartość kodu rabatowego otrzyma.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że gry skupiają wokół siebie mnóstwo młodych ludzi i jako marka, chcemy w tym dniu wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom – mówi Jędrzej Skiba, Marketing Communication Coordinator Pizza Hut. – Mamy nadzieję, że wyzwanie, które przygotowaliśmy sprawi, że dla graczy i wielbicieli pizzy to będzie pomysł na idealny Dzień Gier Wideo.

Live stream wydarzenia odbędzie się na kanale Inareq na YouTube. Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCnJG8t504aTxv9ugjdcvr9g – rozgrywka rozpocznie się o 13:00 i potrwa do 18:00.

Natomiast już teraz wszystkie szczegóły umieszczone są w wydarzeniu utworzonym na Facebooku Pizza Hut: https://www.facebook.com/events/849971512412335/

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: