SteelSeries Arctis 9 – słuchawki z podwójnym systemem łączności bezprzewodowej

Słuchawki Arctis 9 oferują bezprzewodową łączność 2,4 GHz dla PC i PlayStation oraz wszechstronność Bluetooth

SteelSeries Arctis 9
SteelSeries Arctis 9

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, przedstawił dziś najnowszego członka rodziny słuchawek Arctis – model Arctis 9 dla PC i PlayStation. Nowe słuchawki oferują podwójny system łączności bezprzewodowej. Arctis 9 będą kompatybilne z PlayStation 5.

Słuchawki Arctis 9 oferują bezstratną bezprzewodową technologię SteelSeries 2,4 GHz o ultraniskim opóźnieniu. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem bez lagów – na PC i PlayStation. Podobnie do modeli Arctis Pro Wireless i Arctis 9X, słuchawki Arctis 9 umożliwiają jednoczesne połączenie z urządzeniami mobilnymi przez Bluetooth (rozmowy telefoniczne, muzyka, czat głosowy) podczas słuchania audio z gry poprzez 2,4GHz.

Arctis 9 kontynuują tradycję rodziny Arctis – zostały wyposażone w ten sam certyfikowany przez Discord mikrofon oraz uznany pejzaż dźwiękowy Arctis. Mikrofon ClearCast korzysta z dwukierunkowej konstrukcji, aby zapewnić redukcję szumu i naturalny, czysty dźwięk. Pejzaż dźwiękowy Arctis skupia się na najważniejszych w rozgrywce odgłosach, pozwalając graczom na usłyszenie każdego detalu.

SteelSeries Arctis 9
SteelSeries Arctis 9

Zoptymalizowana bateria w Arctis 9 może nieprzerwanie pracować przez ponad 20 godzin na jednym ładowaniu. Słuchawki wyposażono w znaną z innych modeli Arctis opaskę stalowego pałąka oraz poduszki z materiału Airweave, co razem zaoferuje odpowiednie dopasowanie oraz wyjątkowy komfort – nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Arctis 9 posiadają również funkcję ChatMix, dzięki której gracze mogą dostosować poziom dźwięku z gry i czatu głosowego poprzez przyciski umieszczone bezpośrednio na słuchawce. Zanurzenie się w świat rozgrywki na PC zapewni dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X v2.0.

SteelSeries Arctis 1 Wireless – multiplatformowe, bezprzewodowe słuchawki dla Xbox

Słuchawki Arctis 9 są już dostępne na stronie steelseries.com w cenie 889,99 PLN Tutaj.

źródło: SteelSeries

2 thoughts on “SteelSeries Arctis 9 – słuchawki z podwójnym systemem łączności bezprzewodowej

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: