Huawei 5G Truck – innowacje na wyciągnięcie ręki

W tym tygodniu do Warszawy przyjechał flagowy 5G truck Huawei z mnóstwem atrakcji, które nie były pokazywane w latach poprzednich. Podczas wystawy możliwe będzie między innymi doświadczenie wykorzystania 5G w zastosowaniach AR, VR, AI, czy chmurowych oraz poznanie misji Tech4All – CSRowego programu Huawei mającego na celu cyfrową inkluzję.

Huawei 5G truck
Huawei 5G truck

Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

Co zobaczysz w 5G tracku?

 1. Wycieczka do rozszerzonej rzeczywistości A R: nasz doświadczenie w ciężarówce zaczyna się od włożenia pary okularów AR. Po ciężarówce jesteśmy prowadzeni przez cyfrowy awatar.
 2. 5 G + 8 K: 8k streaming to przyszłość i możliwa jest tylko dzięki 5G. Dzięki temu możemy z bliska doświadczyć realistycznych
  efektów wideo 8K.
 3. 5 G-2-B 5G w BIZNESIE: 5G ma niezliczone zastosowania biznesowe. Tu zobaczymy aplikacje VR i AR 5G do celów
  szkoleniowych.
 4. 5 G-2-C 5G dla KLIENTÓW: tutaj zobaczysz wybór urządzeń 5G Huawei, a także wypróbujesz na żywo najnowsze rozwiązania – spotkanie w wirtualnej rzeczywistości VR KPop Dating.
 5. 5 G + CHMURA V R: jedyna w swoim rodzaju gra w piłkarzyki VR na pewno Was zachwyci. Korzystając z Cloud VR, Huawei pokazuje potencjał 5G i VR poprzez zabawną grę. Jednocześnie może grać do 4 osób.
 6. 5 G + AI sztuczna inteligencja: 5G i AI to dwa największe trendy w technologii. Łącząc je, zobaczysz, jak mały ASCBot wykorzystuje swoją sztuczną inteligencję w połączeniu z 5G, aby pozostać na kursie.
 7. 5 G – Produkty i Rozwiązania: oto najnowsze światowej klasy produkty i rozwiązania Huawei dotyczące 5G.
 8. T E C H 4 A L L – Technologia dla wszystkich: na koniec nasza wycieczka po ciężarówce kończy się na Tech4All firmy Huawei. Ta inicjatywa ma na celu zarówno wykorzystanie technologii do walki z wykluczeniami wszelkiego typu.

5G Truck stoi przy CH Reduta w Warszawie.

One thought on “Huawei 5G Truck – innowacje na wyciągnięcie ręki

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: