Razer Kishi for iPhone – wzbogaca asortyment akcesoriów do gier na iOS

Razer Kishi for iPhone dzięki analogowym drążkom, przyciskom wielofunkcyjnym i 8-kierunkowemu D-padowi zapewnia dodatkową przewagę graczom korzystającym z usługi Apple Arcade

Razer Kishi dla iPhone
Razer Kishi dla iPhone

Firma Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś pojawienie się na rynku uniwersalnego kontrolera do gier – Razer Kishi for iPhone, mobilnego urządzenia w wersji na iOS, które w styczniu zdobyło dwie nagrody Best of CES. Wyposażony w klikalne analogowe drążki, szereg przycisków standardowych i wielofunkcyjnych oraz 8-kierunkowy D-pad, Kishi na iPhone’a po raz pierwszy daje użytkownikom Apple możliwość korzystania z nagradzanego kontrolera Razera.

Ponieważ międzyplatformowa rozgrywka zakorzenia się coraz mocniej w świecie gier, Razer Kishi ma dawać równe szanse także mobilnym graczom” – powiedział John Moore, szef działu Marketing and Sales, Growth Peripherals w firmie Razer. „Kishi for iPhone wprowadza tę równość do nadzwyczajnej kolekcji tytułów z Apple Arcade, gwarantując, że bez względu na to, gdzie grasz, zwycięstwo jest zawsze w Twoim zasięgu”.

 

Razer na urządzeniach Apple

Razer Kishi na iPhone’a zapewnia konsolową jakość rozgrywki na urządzeniach z iOS za pośrednictwem najnowocześniejszego złącza Lightning. Kishi na iPhone’a ma certyfikat MFi (Made for iPhone) i jest w pełni kompatybilny z Apple Arcade, przełomową usługą subskrypcji gier Apple w App Store, która oferuje ponad 120 niesamowicie emocjonujących tytułów. Dzięki jednej subskrypcji sześcioosobowa rodzina może przeskakiwać z iPhone’a na iPada, Maca a nawet Apple TV i cieszyć się każdą grą bez żadnych reklam ani zakupów wewnątrz aplikacji. Wraz z premierą najnowszej wersji Razer Kishi, rodzina kontrolerów do gier Kishi tworzy nowy poziom wrażeń z rozgrywki na iPhone 6 Plus i nowsze urządzenia z iOS.

Razer Kishi dla iPhone’a jest już dostępny w Apple Online Store. To pierwszy produkt Razera w tym sklepie. Będzie dostępny w sklepach Apple na całym świecie od 22 września, wzbogacając asortyment akcesoriów do gier.

Razer Kishi dla iPhone

Zaprojektowany, aby wygrywać

Razer Kishi oferuje grającym na iPhone’ach funkcjonalność i kontrolę znaną z konsolowych odpowiedników. Jego wygodna, ergonomiczna konstrukcja jest przeznaczona do długich sesji, a przenośna forma i zoptymalizowane rozmieszczenie przycisków wspomagają intuicyjną rozgrywkę. Przemyślana konfiguracja i ergonomia sprawiają, że kontroler jest tak samo wygodny i naturalny w obsłudze zarówno na początku rozgrywki, jak i na jej końcu.

Inteligentna łączność sprawia, że Kishi dla iPhone’a staje się naturalnym przedłużeniem dłoni użytkownika . Kishi oferuje połączenie Lightning o ultra-niskich opóźnieniach, które praktycznie eliminuje wszelkie opóźnienia, dając użytkownikom natychmiastowo reagujące przyciski i bezproblemową, płynną kontrolę. Ładowanie pass-through zapewnia także nieprzerwaną rozgrywkę, ponieważ iPhone’a można ładować, podłączając kabel ładujący bezpośrednio do kontrolera.

 

O RAZER KISHI DLA IPHONE’A

  • Obsługiwane telefony: iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max
  • Certyfikat MFi (Made for iPhone)
  • Złącze Lightning do ładowania przelotowego
  • Klikalne drążki analogowe

 

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

109.99€ MSRP

Razer.com, Apple.com i autoryzowani sprzedawcy – 15 września 2020

Aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj na stronę Razer.com/gaming-controllers/razer-kishi.

źródło: Razer

 

One thought on “Razer Kishi for iPhone – wzbogaca asortyment akcesoriów do gier na iOS

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: