Dzień Emotikona w T-Mobile – 1000 SMS-ów, czyli zacznij od uśmiechu od

Nie od dziś wiadomo, że obraz wyraża więcej niż tysiąc słów, a w internetowej przestrzeni do wyrażania emocji niezastąpione są emotikony. Są z nami już od 38 lat, a w najbliższą sobotę będziemy obchodzić właśnie Dzień Emotikona. Z tej okazji T‑Mobile przygotował dla klientów na kartę i MIX pakiet aż 1000 bezpłatnych SMS-ów do odebrania w terminie 17-19 września, by nie musieli oni ograniczać się ani w słowach, ani w emocjach, które chcą przekazać bliskim.

Promocja stanowi kolejną odsłonę akcji adresowanej do użytkowników ofert T‑Mobile kartę i MIX. W ramach inicjatywy do posiadaczy tych usług trafiają prezenty, które można aktywować w określonym terminie – bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych wymogów.

Dzień Emotikona

Tym razem okazją do rozdania bezpłatnych bonusów stał się Dzień Emotikona, przypadający na 19 września. Nieprzypadkowo jest on zresztą obchodzony w tym właśnie terminie – równo 38 lat wcześniej po raz pierwszy wysłano bowiem SMS-em uśmiech złożony ze znaków specjalnych. Teraz klienci T‑Mobile będą mogli przesłać ich nawet 1000 za sprawą darmowego pakietu, który będzie działać w kraju przez 3 dni od momentu aktywacji. Każdy klient może skorzystać z promocji jeden raz.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Jak odebrać gratisowy pakiet SMS-ów? Wystarczy wysłać SMS o treści: „TAK” na numer:

  • 80401 – w przypadku klientów T‑Mobile na kartę,,
  • 80404 – dla użytkowników oferty MIX.

Więcej informacji na temat specjalnych promocji dla klientów T Mobile na kartę i MIX można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: