Konsola PS5 dostępna w przedsprzedaży w MediaMarkt

Rośnie zainteresowanie gamingiem i ten trend dotyczy różnych grup wiekowych. Przekłada się to na dynamiczny wzrost zainteresownia zarówno grami, jak i konsolami do gier czy akcesoriami.

PS5

Premiera PS5 jest jednym z najważniejszych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie gamingu. Nowe PlayStation 5 od Sony będzie wyposażone w rewolucyjnie szybki dysk SSD oraz kontroler wykorzystujący zaawansowany język haptyczny. Niewątpliwym atutem będzie również układ graficzny Tadeon Navi oraz CPU AMD Ryzen trzeciej generacji, dzięki czemu użytkownicy będą mogli cieszyć się wyjątkowo realistycznymi scenami w grach wideo.

Sony PlayStation 5 – kosmiczna konsola i wachlarz gier zaprezentowany, czekacie?

Konsole są już dostępne w przedsprzedaży w MediaMarkt. PlaySation 5 Digital Edition kosztuje 1849,- zł,  natomiat PlayStation 5 z napędem Blue-Ray Ultra HD kupimy za 2299 ,- zł.

MediaMarkt ruszył z przedsprzedażą już godzinę po oficjalnym ogłoszeniu daty premiery Playstation 5. Konsola cieszy się tak dużą popularnością, że ilość dostępna w przedsprzedaży szybko się wyczerpie. Szczególnie, jeśli chodzi o model z napędem. – mówi Mariusz Bocian z Działu Zakupu MediaMarkt.

źródło: MediaMarkt

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: