Philips E2 – monitory z myślą o graczach PC

MMD prezentuje dwa nowe monitory z rodziny Philips E2 – 242E1GAJ i 272E1GAJ. Urządzenia o uniwersalnym wzornictwie są rozwiązaniem dla osób, które cenią zarówno gamingowe możliwości, jak i stonowany design. Monitory mają odpowiednio panele rozmiaru 24 i 27 cali.

Philips E2

Do pracy i do rozgrywki

Oba urządzenia wyposażono w matryce VA o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) i proporcjach 16:9 zapewniające szerokie kąty widzenia (178/178 stopni) i dobre odwzorowanie kolorów. Ponadto częstotliwość odświeżania 144 Hz w połączeniu z niskim input lagiem i czasem reakcji 1 ms (MPRT) pozwolą na komfortową grę nawet w wymagające tytuły turniejowe.

Technologia AMD FreeSync Premium, w którą wyposażono model 242E1GAJ, zapobiegnie również efektowi rozrywaniu obrazu. Jest ona aktywna w zakresie odświeżania od 48 do 144 Hz. Monitory świetnie sprawdzą się zarówno w pracy biurowej, przy pracy z obrazem czy materiałami wideo, jak również w dynamicznych grach. Funkcja SmartContrast natomiast wykrywa rodzaj wyświetlanych treści i dostosowuje do nich kolory oraz intensywność podświetlenia.

Seria E2 wyposażona jest także w łatwo dostępne menu OSD zaprojektowane z myślą o graczach. Znalazły się w nim gotowe tryby dostosowane do rodzaju rozgrywki. Ponadto monitory mają wbudowane głośniki.

Test Logitech do gier: G915 – klawiatura bezprzewodowa i myszka G102

Elegancki design i wygoda użytkowania

Design monitorów sprawdzi się zarówno we wnętrzach biurowych, jak i domowych. Minimalistyczny wygląd będzie pasować do większości wystrojów i odpowie na potrzeby użytkowników, którzy preferują uniwersalne, stonowane wzornictwo. Stylowe, smukłe ramki wyglądają nowocześnie i pozwolą pracować wygodniej z konfiguracjami wielomonitorowymi. Uchwyty na kable na stopkach monitorów pozwolą natomiast zachować porządek i bardziej estetyczny wygląd stanowiska.

Funkcje EasyRead, Flicker-Free i LowBlue Mode zadbają o to, by praca była możliwie najbardziej komfortowa dla naszego wzroku. Zapewnią odpowiednio – obraz bliższy temu, jak przy czytaniu papierowych dokumentów, minimalizację migotania oraz ograniczenie emisji niebieskiego światła.

Naszym wejściem do segmentu monitorów gamingowych dla PC wzbogacamy ofertę, do której zamierzamy przekonać odbiorców nie tylko jakością i wydajnymi rozwiązaniami, ale także designem i pomysłem na produktymówi Stefan Sommer, dyrektor ds. marketingu i zarządzania biznesem AOC i MMD w Europie.

Ten ważny krok pozwoli nam odpowiedzieć na potrzeby klientów: młodych ludzi chcących mieć uniwersalny produkt, który sprawdzi się w różnych zadaniach – w nauce, oglądaniu filmów, jak i podczas grania – a jednocześnie nie nadwyręży budżetu. Z kolei millenialsi cenią sobie stylowe wzornictwo i innowacyjność. Nową linią chcemy dotrzeć do oczekiwań obu tych grup.

Dostępność i cena

Monitor 242E1GAJ będzie dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 797 zł, a za 272E1GAJ zapłacimy 975 zł. Oba urządzenia pojawią się w sprzedaży w połowie października.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: