huawei.pl – super rabaty na pierwsze urodziny sklepu

Sklep internetowy huawei.pl świętuje swoje pierwsze urodziny – super ofertą promocyjną. Sto lat, huawei.pl

huawei.pl

Sklep internetowy huawei.pl świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji na klientów sklepu czekają atrakcyjne oferty cenowe i zestawy na wybrane produkty z różnych kategorii, w tym smartfony, laptopy, smartwatche oraz akcesoria. Oferta trwa tylko przez dwa weekendowe dni – od godziny 00:01 w sobotę 19 września do 23:59 w niedzielę 20 września.

W urodzinowej ofercie znalazł się flagowy smartfon Huawei Mate 30 Pro w nowej cenie 1999 zł, a smartfon Huawei nova 5T, wyposażony w pięć aparatów AI, dostępny jest w cenie 1099 zł. Kategorię smartfonów objętych ofertą dopełnia Huawei P30 lite w wersji z 256 GB pamięci, który można kupić za 999 zł.

Urodziny sklepu huawei.pl to także świetna okazja na zakup urządzeń w atrakcyjnych zestawach. Przy zakupie ultralekkiego i wydajnego laptopa Huawei MateBook X Pro 2020 lub Huawei MateBook 13, można dobrać inteligentny głośnik premium Huawei Sound X albo multimedialny tablet Huawei MatePad WiFi. Obydwa urządzenia, przy zakupie ich razem z jednym z laptopów, są dostępne w atrakcyjnej cenie 99 zł każdy.

Natomiast inteligentne zegarki – Huawei Watch GT 2 (42 mm i 46 mm) oraz Huawei Watch GT 2e – są dostępne w zestawie z dodatkowym paskiem, który w tej ofercie kosztuje jedynie 9 zł. Natomiast starszy model Huawei Watch GT Active można kupić za 399 zł.

Największą zniżką objęte są etui do smartfonów i tabletów – wybrane z nich można kupić za jedyne 9 zł, taniej nawet o 88%. Urodzinową ofertę huawei.pl zamyka router WiFi – Huawei WS5200 – który dostępny jest w cenie 99 zł.

Szczegóły urodzinowej oferty znajdują się na stronie: shop.huawei.com/pl/promo-urodziny.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: