EuroPark w aplikacji SkyCash

Parkujesz w Warszawie, Lublinie lub we Wrocławiu? Do usługi mobiParking w aplikacji SkyCash dołącza 9 prywatnych parkingów zarządzanych przez firmę EuroPark na terenie tych trzech miast. Wkrótce do listy dołączą kolejne parkingi z portfolio EuroPark, które obejmuje miejsca postojowe w ponad 40 miastach.

EuroPark - SkyCash

Parkingi EuroPark w aplikacji SkyCash znajdują się w spisie miast w usłudze mobiParking, z dopiskiem „EuroPark” przy wybranym mieście. Konkretny parking należy wybrać po określeniu sposobu parkowania (start/stop, na czas lub na kwotę), zaznaczając odpowiednią strefę. Koszt postoju za 1 godzinę różni się w zależności od lokalizacji i wynosi od 3 do 6 zł za rozpoczętą godzinę postoju. Lokalizacje poszczególnych parkingów oraz obowiązujące na nich opłaty prezentują się następująco:

Jak działa parkowanie ze SkyCash?

Aplikacja SkyCash daje użytkownikom kilka opcji płatności za parking: parkowanie na czas, na określoną kwotę lub za pomocą funkcji START-STOP. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad kosztami oraz czasem, który chce przeznaczyć na parkowanie. Możliwość opłacenia parkingu bezpośrednio w aplikacji sprawia również, że kierowca nie musi korzystać z parkometru, jeśli chce przedłużyć postój lub zakończyć go wcześniej.

Test Huawei FreeBuds 3i – świetne słuchawki douszne

Aby móc dokonywać szybkich i bezpiecznych płatności za parkowanie, należy zacząć od zainstalowania aplikacji SkyCash na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Następny krok to dodanie pojazdu do usługi mobiParking, czyli wpisanie jego nazwy i numeru rejestracyjnego. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie oraz zasileniu Portmonetki SkyCash czy dodaniu karty płatniczej:

  • znajdź dogodne miejsce parkingowe,
  • oznacz swoje auto naklejką lub kartką „mobiParking”,
  • otwórz aplikację SkyCash i wejdź w kafelek „mobiParking”,
  • wybierz miasto, w którym parkujesz oraz strefę, w której się znajdujesz,
  • zaznacz metodę rozliczenia (START-STOP, na czas lub za kwotę), źródło płatności i kliknij przycisk „Rozpocznij parkowanie”.

źródło: SkyCash

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: