MX Anywhere 3 – pracuj wygodnie

MX Anywhere 3 – nowa, najbardziej zaawansowana kompaktowa mysz firmy Logitech

MX Anywhere 3

Logitech zaprezentował dwie nowe myszy bezprzewodowe MX Anywhere 3 oraz MX Anywhere 3 dla Mac. Są to niskoprofilowe myszy, przeznaczone dla każdego kto ceni sobie wydajność, komfort i możliwość pracy w każdym miejscu na świecie. Zostały stworzone tak, aby pracować praktycznie na każdej powierzchni, w tym na szkle. Wyposażone w rolkę MagSpeed nowej generacji, MX Anywhere 3 cicho przewija do 1000 linii na sekundę i automatycznie przełącza się między trybem zapadkowym i hiper szybkim, zapewniając najwyższą precyzję kompaktowej myszy.

Reklamy

MX Anywhere 3

MX Anywhere 3 to najnowszy model w rodzinie produktów MX klasy premium. Mysz została zaprojektowana tak, aby usprawnić pracę w dowolnym miejscu i czasie, zapewniając bardzo wysoką produktywność. Ma udoskonalony kształt, dzięki czemu jest jeszcze bardziej ergmonomiczna i dobrze pasuje do dłoni o mniejszych rozmiarach, zapewniając wielogodzinny komfort pracy.

Logitech – pracuj komfortowo dzięki MK295 Silent Wireless Combo

Mysz łączy się bezprzewodowo i ma zasięg do 10 metrów. Oferuje szybkie ładowanie przez USB-C, zapewniając pracę do 70 dni po pełnym naładowaniu, a jednominutowe ładowanie zapewnia trzy godziny pracy. MX Anywhere 3 może obsługiwać do trzech urządzeń jednocześnie, wykorzystując technologię Bluetooth® i komunikując się z dołączonym kluczem sprzętowym USB Unifying. Przełączanie pomiędzy urządzeniami odbywa się po dotknięciu specjalnego przycisku.

MX Anywhere 3 działa z systemami Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS i Linux. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac jest zoptymalizowany pod kątem systemu macOS, jest zgodny z iPadem i zawiera kabel do ładowania z USB-C na USB-C dla komputerów Mac.

Dostępność

Logitech MX Anywhere 3 będzie dostępna w Polsce od dziś w trzech kolorach (czarny, biały, różowy), przewidywana cena detaliczna to 399 zł.

MX Anywhere 3 dla Mac będzie dostępny wkrótce – przed premierą zostanie wysłany media alert.

źródło: Logitech

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: