Google Cloud Next OnAir EMEA – startuje 29.09.2020

Od 29 września Google zaprasza po raz pierwszy na 5-tygodniowe wydarzenie Google Cloud Next OnAir EMEA. To ponad 30 nowych, merytorycznych sesji, które zostały przygotowane i będą udostępnione online za darmo specjalnie dla wszystkich praktyków, ekspertów i początkujących zainteresowanych chmurą obliczeniową.

Google Cloud Next OnAir EMEA
Konferencja Google Cloud Next OnAir EMEA to eksperckie prelekcje, wykłady, case studies i success stories, dzięki którym będzie można dowiedzieć się, jak organizacje z naszego regionu dynamicznie się rozwijają i utrzymują ciągłość biznesową dzięki chmurze. Opowiedzą o tym zarówno najlepsi eksperci Google, jak i klienci już korzystający z technologii Google Cloud.

Każdego tygodnia uczestnikom towarzyszyć będzie inny temat przewodni:

  • 29 września – 6 października: Branżowe insighty – dowiedz się, jak firmy z różnych branż, od wielkich korporacji po startupy, z powodzeniem przeprowadzają cyfrową transformację w chmurze Google
  • 6 października – 13 października: Produktywność i współpraca – odkryj rozwiązania, które zostały zaprojektowane tak, by ulepszyć sposób pracy w zespołach
  • 13 października – 20 października: Infrastruktura i bezpieczeństwo – posłuchaj dyskusji na temat migracji obciążenia, zarządzania i modernizacji oraz dowiedz się, jak chronić swoją firmę przed cyberzagrożeniami
  • 20 października – 27 października: Analityka danych, zarządzanie danymi, bazy danych i Cloud AI – dowiedz się więcej o migracji i o tym, jak w pełni wykorzystywać potencjał swoich danych na bezserwerowej, w pełni zarządzanej platformie i z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.
  • 27 października – 3 listopada: Modernizacja aplikacji i platforma aplikacji biznesowych – sprawdź, jak rozwijać i unowocześniać aplikacje za pomocą m. in. oprogramowania open source, a także w jaki sposób API dają lepszą widoczność i kontrolę.

Dołączcie do nas na Google Cloud Next OnAir EMEA – pięciotygodniową serię wartościowych i wyselekcjonowanych treści, skupionych na rozwiązaniach Google Cloud. Skorzystajcie z okazji, połączcie się i współpracujcie z ekspertami branżowymi, którzy pomogą Wam sprostać nawet największym wyzwaniom. Czekamy na Was! – zaprasza Chris Ciauri, prezes Google Cloud w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Każdy zarejestrowany na konferencję uczestnik otrzyma dodatkowo dostęp aż do 250 prelekcji z całego świata, które zostały stworzone na potrzeby globalnego programu Google Cloud Next ’20: OnAir. Biblioteka ta oferuje szereg materiałów: od angażujących prelekcji wiodących ekspertów w branży, po wykłady dotyczące zaawansowanych możliwości uczenia się od najlepszych programistów Google.

Aby się zarejestrować, wejdź na stronę Next OnAir EMEA. Rejestracja jest bezpłatna.

źródło: Google

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: