Jabra Elite 75t – aktualizacja ANC za pomocą OTA

Kontynuując opracowywanie innowacyjnych, prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych, Jabra wprowadza aktualizację ANC dla produktów Elite 75t

Elite 75t

Urządzenia z serii Jabra Elite 75t standardowo z funkcją ANC

  • Dotychczasowi użytkownicy mogą aktywować funkcję ANC za pomocą bezpłatnej aktualizacji OTA (Over-the-air)
  • Chipset Qualcomm umożliwia włączenie ANC w istniejącym już modelu tych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek

Aktualizacje w słuchawkach z serii Elite 75t — zarówno w wersji Active, jak i w zwykłej — będą możliwe w ramach aktualizacji oprogramowania za pośrednictwem aplikacji Jabra Sound+. Jabra to pierwsza firma, która dostarcza funkcję ANC do już istniejącej serii prawdziwie bezprzewodowych produktów, tworząc w ten sposób jedną z najszerszych linii prawdziwie bezprzewodowych słuchawek z ANC na rynku. Wszystkie modele są zgodne ze standardami miniaturyzacji, do których przyzwyczaiła rynek Jabra.

Elite 75t standardowo z funkcją ANC

Wielokrotnie nagradzane słuchawki z serii Elite 75t, w wersji Active oraz zwykłe, umożliwiają teraz korzystanie z aktywnej redukcji szumów (ANC). Oprócz świetnej jakości dźwięku oraz bezkonkurencyjnego dopasowania, użytkownicy mogą teraz korzystać także ze standardowego rozwiązania Jabra do aktywnej redukcji hałasu, które dodatkowo udoskonali jakość odtwarzanej muzyki i innych multimediów. Bezpłatna aktualizacja będzie dostępna dla użytkowników dzięki rozwiązaniu Jabra z wykorzystaniem technologii Qualcomm. Jabra wdraża ANC w dotychczasowych produktach, wykorzystując najwyższej klasy cyfrowy procesor dźwięku obecny już w słuchawkach Elite 75t, a także zaawansowaną wiedzę i doświadczenie w zakresie aktywnej redukcji szumów.

Urządzenia z serii Jabra Elite 75t, w zależności od rynku, będzie można także kupować standardowo z funkcją ANC od października 2020 r. Oznacza to, że zarówno dotychczasowi użytkownicy produktów Elite 75t, jak i przyszli nabywcy, będą mogli korzystać ze standardowej technologii redukcji hałasu o niższych częstotliwościach.

Modele z ANC utrzymają stopień odporności IP55/IP57 i będą objęte dwuletnią gwarancją. Kiedy funkcja ANC jest włączona, bateria wystarcza na 5,5 godziny po jednym naładowaniu (łącznie 24 godziny z etui ładującym), a z wyłączoną funkcją ANC słuchawki działają na baterii jak dotychczas: przez 7,5 godziny i łącznie 28 godzin. Co więcej, dodanie funkcji ANC w standardzie nie zwiększy ceny słuchawek.

źródło: Jabra

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: