Lashana Lynch – agentka 00 na sesji zdjęciowej wykonanej smartfonem

Nowa agentka 00 z filmu o przygodach Jamesa Bonda w najbardziej epickiej sesji zdjęciowej wykonanej smartfonem.

Lashana Lynch
Lashana Lynch – agentka 00 Nomi

Brytyjska aktorka Lashana Lynch, odtwórczyni roli Nomi, agentki 00 w 25. części przygód Jamesa Bonda „Nie czas umierać”, wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, wykonanej… w całości smartfonem. Nokia 8.3 5G, która trafi do polskiej sprzedaży w najbliższych tygodniach, będzie smartfonem agentów 00 w nadchodzącym hicie kinowym.

Znany z działalności w social mediach fotograf – ze względu na specyfikę swojej twórczości określany „smartfonografem” – Ben Maclean przeprowadził sesję z wykorzystaniem nowej Nokia 8.3 5G, pierwszego prawdziwie globalnego smartfonu 5G[1] i oficjalnego partnera filmu „Nie czas umierać”, który zadebiutuje w polskich kinach 20 listopada.

Lashana Lynch w kreacji granej przez siebie agentki 00 Nomi jest gwiazdą inspirowanej motywem Jamesa Bonda sesji zdjęciowej, która powstała w słynnym Pinewood Studios pod Londynem. Nowej gwieździe towarzyszą m.in. najnowszy supersamochód Aston Martin DBS Superleggera i motocykl Triumph Thruxton RS, które również zobaczymy na srebrnym ekranie. Podczas sesji nie zabrakło efektów specjalnych, a sam Maclean finalne ujęcie uchwycił z masztu o wysokości przekraczającej 9 metrów.

Epicka sesja 00 powstała w związku z premierą Nokia 8.3 5G. Smartfon trafi do polskiej sprzedaży jeszcze we wrześniu – w najbliższych tygodniach producent poinformuje o starcie i warunkach przedsprzedaży oraz specjalnym pakiecie gadżetów, które będą towarzyszyć smartfonowi. „Jedyny gadżet, którego potrzebujesz” cechuje się poczwórnym aparatem z główną matrycą 64 MP, możliwością kręcenia wideo w rozdzielczości 4K oraz optyką i efektami filmowymi przygotowanymi we współpracy z kultową marką ZEISS.

– W dzisiejszych czasach każdy z nas nosi wyjątkowy gadżet we własnej kieszeni i to naprawdę niesamowite, co potrafią smartfony. Jestem podekscytowana, mogąc uczestniczyć w premierze nowego modelu w związku z listopadową premierą „Nie czas umierać”. Nokia 8.3 5G jest dowodem na to, że gadżety Bonda zawsze wyprzedzają epokę powiedziała Lashana Lynch, odtwórczyni roli agentki 00 Nomi w „Nie czas umierać”.

– Nokia 8.3 5G jest oficjalnym partnerem telefonicznym 25. filmu z serii Jamesa Bonda „Nie czas umierać”, dlatego chcieliśmy uczcić jej pojawienie się w sklepach czymś naprawdę epickim. Agentka 00, samochód 00, motocykl 00, potężna przestrzeń Pinewood Studios i kaskader-smartfonograf dokumentujący wszystko tylko z wykorzystaniem Nokia 8.3 5G okazały się odpowiednie, a rezultaty sesji pokazują możliwości nowego modelu. Nokia 8.3 5G to naprawdę jedyny gadżet, którego potrzebujesz, a my już teraz nie możemy doczekać, żeby zobaczyć jeszcze więcej na ekranach kin dodał Florian Seiche, CEO HMD Global, producenta telefonów i smartfonów Nokia.

Nokia 8.3 5G – globalny smartfon z technologią 5G za 2899 zł

Nokia 8.3 5G to pierwszy prawdziwie globalny smartfon 5G, który wyróżnia się m.in. z potężnym poczwórnym aparatem PureView z optyką od firmy ZEISS. W urządzeniu po raz pierwszy zastosowano aplikację ZEISS Cinema, która razem z nagrywaniem dźwięku 360° OZO pozwala kręcić doskonałe filmy nawet w najtrudniejszych warunkach. Co więcej, testy szybkości połączenia internetowego pokazują, że Nokia 8.3 5G osiąga nawet o 15% lepsze wyniki od innych smartfonów 5G z tej samej kategorii[2].

Nokia 8.3 5G
Nokia 8.3 5G

Autor epickiej sesji Ben Maclean podzieli się instrukcją robienia zdjęć telefonem z tysiącami obserwujących go „smartfonografów” za pośrednictwem swojego kanału YouTube jeszcze w tym tygodniu.

Epickie ujęcie wykonane Nokia 8.3 5G jest dostępne pod adresem: https://we.tl/t-mXbf92RQwJ[3]

Zakulisowe zdjęcia z sesji można pobrać pod adresem: https://we.tl/t-AHV3f5TIkB

Zakulisowe wideo:

Zakulisowe wideo można pobrać tutaj: https://we.tl/t-jSCFYVpGzf

źródło: HMD Global

***

[1] Zasięg 5G jest limitowany i może nie być wspierany przez Twojego operatora. Rzeczywista szybkość połączenia zależy od dostawcy usług oraz dodatkowych czynników.

[2] Test przeprowadzony w Finlandii przez Ookia.

[3] Uwaga – linki do pobrania materiałów wygasną 28 września.

One thought on “Lashana Lynch – agentka 00 na sesji zdjęciowej wykonanej smartfonem

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: