Play NetBOX – nowe ceny i atrakcyjne pakiety

Play NetBOX – szybki i stabilny internet od teraz w nowych, atrakcyjnych cenach i z większymi pakietami danych

Play NetBOX

Play zaskakuje niskimi cenami za internet stacjonarny. Od dzisiaj, pakiet 300 GB z pełną prędkością jest dostępny w nowej cenie 70zł miesięcznie. Co więcej, operator rozszerzył obecną ofertę o dwa, atrakcyjne zestawy – 400 GB oraz 500 GB.

Play NETBOX, czyli niezawodny zestaw internetu domowego z modemem to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują stabilnego połączenia z siecią niezależenie od tego, gdzie się znajdują. Połączenie mocnego modemu zewnętrznego z  routerem Wifi eliminuje problem niewystarczającego zasięgu spowodowanego odległością od nadajników, na przykład na przedmieściach czy w małych miejscowościach.

W NETBOX klient ma do wyboru cztery pakiety oraz dwa zestawy urządzeń – router ZTE kat. 6 dedykowany terenom wiejskim z anteną kierunkową oraz router HUAWEI kat.12 z anteną dookólną, która sprawdzi się na obrzeżach miast i w małych miejscowościach. Do zestawu klient może dobrać odpowiedni miesięczny pakiet danych – 300 GB w obniżonej cenie 70zł, 400GB za 80zł, 500GB za 90 zł.. W każdej z tych ofert zarówno urządzenie, jak i jego standardowa instalacja przez technika  jest  darmowa. Co więcej, Play oferuje również możliwość przetestowania urządzenia i jego możliwości przed zakupem przez 21 dni.

Internet domowy z NETBOXEM może zostać rozszerzony również o PLAY NOW TV BOX w ofercie podstawowej z 41 kanałami oraz HBO na 6 miesięcy w prezencie za 10zł miesięcznie, lub rozszerzonej o dodatkowe 4 pakiety i HBO na cały rok w kwocie 35zł.

Więcej informacji na temat oferty dostępnych jest na stronie https://www.play.pl/kampanie/net-box/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: