Sharp – kuchenki mikrofalowe na każde potrzeby

Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby konsumentów, marka Sharp wprowadziła na rynek nowe modele kuchni mikrofalowych z serii Your Cooking Machine  Y-CM. YC-MS01E to model o pojemności 20 litrów i mocy do 1270 W, który wyposażony został w automatyczne programy oraz funkcję rozmrażania.

Sharp YC MG02E
Sharp YC MG02E

Model YC‑MG01E o mocy 800 W został dodatkowo wyposażony w grill o mocy 1000 W. Sharp YC‑MG02E to kuchenka mikrofalowa sterowana elektronicznie o pojemności 20 litrów z wbudowanym grillem o mocy 1000 W, która posiada aż 8 programów czasowego i wagowego rozmrażania, dla wszystkich, którym zależy na czasie podczas przygotowywania posiłków. Nowe kuchenki Sharp z serii występują w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz srebrnej.

YC-MS01E
YC-MS01E

Kuchenki mikrofalowe z serii Y-CM to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje skutecznych rozwiązań, które nie zrujnują domowego budżetu. Idealnie sprawdzą się w akademickim pokoju albo mieszkaniu wynajmowanym przez studentów powracających niebawem na uczelnie.  W serii Y-CM znajdują się urządzenia o pojemności od 20 do 28 litrów. Mikrofalówki z tej serii posiadają moc grzewczą od 800 W, a modele z grillem nawet do 1100 W. W zależności od potrzeb klient może wybrać wersję z elektronicznym lub mechanicznym sterowaniem. Program Auto Defrost pomoże nam rozmrażać potrawy po ręcznym ustawieniu czasu lub podaniu wagi zamrożonego pożywienia.

YC-MS01E
YC-MS01E

Kuchenka z grillem zadowoli wszystkich, którzy oczekują od swojej mikrofali czegoś więcej niż tylko jej podstawowych funkcji, jak podgrzewanie i rozmrażanie. Dzięki tym urządzeniom można przyrządzać bardziej skomplikowane dania w szybki i zdrowy sposób. Mikrofalówka z grillem kwarcowym, czyli jedno z najpopularniejszych obecnie urządzeń, umożliwia przygotowanie mięs i warzyw, ale także przekąsek i fast-foodów, jak pizza, grzanki lub zapiekanki..

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Kuchenka mikrofalowa z grillem to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie czas oraz ekonomię. Te urządzenia nie generują wysokich rachunków za prąd i znacznie skracają czas przygotowania posiłków. Są proste w obsłudze oraz konserwacji.

źródło: Sharp

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: