OPPO A52 – krótka, ale za to bardzo atrakcyjna promocja w Play

OPPO przygotował we współpracy z Operatorem sieci Play krótką, ale za to bardzo atrakcyjną promocję na smartfon smartfon OPPO A52.

Oppo A52
Oppo A52

W jej ramach smartfon A52 będzie dostępny w cenie niższej aż o 200 zł. Oferta jest ważna od dziś, 25. września,  do 1. Października TYLKO w ofercie bez abonamentu.

Startująca właśnie promocja to dobra okazja dla każdej osoby poszukującej funkcjonalnego i wydajnego urządzenia, a jednocześnie nie planują inwestować istotnego budżetu. Takim zdecydowanie urządzeniem jest OPPO A52, świetnym gdy trzeba wspomóc cyfrową naukę, czy doskonałym wsparciem w codziennych zastosowaniach. Telefony z serii A OPPO cechują się bowiem doskonałym stosunkiem możliwości technologicznych do ceny oraz dopracowanym wzornictwem i jakością wykonania, dzięki czemu znalazły wierne grono zwolenników na całym świecie.
Przedstawicielem linii jest OPPO A52 – smartfon z wyświetlaczem 6,5 cala oraz wspieraną szybkim ładowaniem 18W, dużą baterią 5000 mAh. Poczwórny aparat uzupełnia atrakcyjną specyfikację smartfonu. Do tego urządzenie pracuje pod kontrolą – bazującego na Androidzie 10 – systemu ColorOS 7.a i naturalnie oferuje dzięki temu pełne wsparcie dla usług Google oraz cały szereg przydatnych funkcji, jak: tryb ciemny i prosty, funkcje ochrony wzroku i sporo rozwiązań  z zakresu bezpieczeństwa danych, m.in. bezpieczną klawiaturę OPPO. Dostępny jest w miętowym i czarnym wariancie kolorystycznym.
Teraz można kupić go w korzystnej cenie 699 zł w sklepie Play. Kwota dotyczy przy tym opcji zakupu urządzenia bez abonamentu, co sprawia, że oferta jest dostępna dla wszystkich bez konieczności podpisywania umowy. Klienci mogą skorzystać z promocji tylko do 1 października.
Akcji promocyjnej towarzyszy także kampania digitalowa i radiowa , informująca w 15-sekundowych materiałach reklamowych o warunkach oferty. Jej emisja jest zaplanowana między 25  września a 1 października w najpopularniejszych stacjach radiowych.
źródło: OPPO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: