Huawei FusionServer Pro V6 SAP HANA dla cyfrowej transformacji przedsiębiorstw

Podczas wydarzenia HUAWEI CONNECT 2020, Huawei wprowadziło na rynek rozwiązanie FusionServer Pro V6 SAP HANA. Na premierze obecni byli goście z SAP, Intela i SUSE, którzy mówili o swojej wieloletniej drodze tworzenia innowacji wraz z Huawei oraz przedstawili własne oczekiwania dotyczące przyszłych wspólnych przedsięwzięć.

FusionServer Pro V6 SAP HANA

Rozwiązanie Huawei FusionServer Pro V6 SAP HANA, na które składa się oparty na architekturze x86 własny serwer FusionServer Pro oraz baza danych w pamięci („in-memory”), oferuje wysoką wydajność, dużą niezawodność i łatwość rozszerzania, pozwalając przedsiębiorstwom na sprawne czerpanie korzyści z danych, by mogły lepiej wykorzystywać szanse na rynku. Serwer nowej generacji FusionServer Pro 2488H V6 korzysta z czterech skalowalnych procesorów trzeciej generacji Intel® Xeon® z 48 złączami DDR4 DIMM i 11 złączami PCIe 3.0, posiada możliwość instalacji do dwudziestu pięciu dysków 2,5 cala do lokalnego przechowywania danych i obsługuje pamięć trwałą (PMem) Intel® Optane serii 200, dzięki czemu zapewnia niezrównaną moc obliczeniową, zwiększoną pojemność pamięci i wyższą elastyczność konfiguracji.

Serwer Huawei FusionServer Pro 2488H V6, który przeszedł testy techniczne dla dostosowanego zintegrowanego centrum danych (TDI) systemu SAP HANA i uzyskał certyfikaty SAP HANA Appliance i SUSE YES w lipcu i sierpniu 2020 r., jest nowym członkiem rodziny Huawei FusionServer Pro z rozwiązaniami SAP HANA. Huawei rozpoczął współpracę z SAP już w 2012 r. i zgromadził duże doświadczenie w zakresie rozwiązań SAP HANA. Rozwiązania Huawei SAP HANA są obecnie stosowane w ponad 25 branżach, w tym w produkcji, energetyce, handlu detalicznym, finansach, transporcie i edukacji.

Wraz z popularyzacją takich technologii jak 5G, sztuczna inteligencja i internet rzeczy, można się spodziewać, że zapotrzebowanie na przetwarzanie danych będzie nadal rosnąć. Huawei będzie kontynuować współpracę z partnerami takimi jak Intel, SAP i SUSE, wprowadzając innowacyjne i konkurencyjne produkty i rozwiązania nakierowane na zapewnienie wyższej wydajności i jakości oraz ułatwiające transformację cyfrową przedsiębiorstw.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: