Transcend JetFlash 920 – wytrzymały, stylowy i szybki pendrive

Firma TRANSCEND prezentuje nowy model pendrive’a – JetFlash 920 o pojemności do 256 GB. Szybki nośnik został opakowany w elegancką i jednocześnie wytrzymałą aluminiową obudowę.

Transcend JetFlash 920
Transcend JetFlash 920

JetFlash 920 to przenośna pamięć z interfejsem USB 3.2 Gen 1. Osiąga prędkości odczytu do 420 MB/s oraz zapisu do 400 MB/s i wytrzymuje 3 000 cykli P/E. Dostępna jest w dwóch wersjach pojemnościowych: 128 GB oraz 256 GB.

Pendrive świetnie sprawdzi się do zastosowań wymagających ciągłego i długiego zapisu danych, takich jak nagrywanie wideo. Jego możliwości docenią np. kierowcy korzystający z wbudowanych kamerek samochodowych. Kompaktowy nośnik ułatwi też życie osobom, którym zależy na wygodnym i szybkim przenoszeniu dużej ilości plików (zdjęć, dokumentów) między urządzeniami. Również podczas podróży.

Obudowa nośnika wykonana została z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. Szare, piaskowe wykończenie nadaje całości klasyczny wygląd. Użytkownicy przywiązujący wagę do detali z pewnością docenią otwór umieszczony z tyłu urządzenia, który umożliwia przymocowanie sprzętu do smyczy, telefonu lub portfela. To pozwoli zabezpieczyć sprzęt przed pozostawieniem w przypadkowym miejscu lub zagubieniem w torebce.

Transcend JetFlash 280T – wytrzymały pendrive do zastosowań profesjonalnych

Transcend Elite

Producent oferuje specjalną aplikację TRANSCEND Elite, która jest kompatybilna z systemami: macOS, Windows i Android. Oprogramowanie to pozwala między innymi na tworzenie kopii zapasowej, przywracanie oraz szyfrowanie danych.

 Dostępność i cena

 JetFlash 920 jest już dostępny w sklepach w Polsce w cenach ok. 140 zł za 128 GB oraz 220 zł za 256 GB. Produkt jest objęty pięcioletnią gwarancją producenta.

Specyfikacja:

 

Pendrive TRANSCEND JetFlash 920
Wymiary 62 mm x 20 mm x 7,8 mm
Waga 10 g
Złącze USB Typu A
Interfejs USB 3.2 Gen 1
Typ pamięci TLC NAND Flash
Dostępne warianty pojemnościowe 128 GB, 256 GB
Maksymalna prędkość sekwencyjnego odczytu danych* 420 MB/s
Maksymalna prędkość sekwencyjnego zapisu danych* 400 MB/s
Wytrzymałość 3 000 cykli P/E
Obudowa Piaskowane aluminium
Gwarancja 5 lat

Jeden komentarz do “Transcend JetFlash 920 – wytrzymały, stylowy i szybki pendrive

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: