Hoover HF522REW 011 – lekki pomocnik

Hoover, każdego roku wprowadza na rynek nowe udoskonalone odkurzacze, które przede wszystkim mają zapewnić komfort i ułatwić codzienną czynność jaką jest odkurzanie. W swoim portfolio Hoover posiada bezprzewodowy odkurzacz H-FREE HF522REW 011 wyróżniający się dużą mocą ssania, filtrem usuwającym najmniejsze drobiny kurzu, a także dzięki dwóm bateriom długim 80-minutowym czasem pracy zapewniając tym samym najwyższy komfort użytkowania. Przekonaj się, że odkurzacz H-FREE HF522REW 011 to prawdziwy pomocnik w domu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Hoover HF522REW 011

Długi czas pracy

Czym może zaskoczyć użytkownika HF522REW 011? Model wyróżnia się długim czasem pracy nawet do 80 minut, dzięki wyposażeniu go w dwie baterie litowo-jonowe. Wardo dodać, że nie zawierają one elementów toksycznych, dzięki czemu są ekologiczne i energooszczędne.

Lekki pomocnik

Odkurzanie to czynność wymagająca wiele wysiłku i częstego schylania się. Dzięki innowacyjnej budowie bezprzewodowy odkurzacz HF522REW 011 jest lekki i poręczny, pozwala na swobodne manewrowanie, a przy tym dodatkowo nie męczy i nie obciąża ręki. Cała konstrukcja waży tylko 2,5 kilograma, a moduł ręczny tylko 1,2 kilograma. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu ułatwia sprzątanie i przekłada się na wysoki komfort obsługi. Tak lekka konstrukcja pozwala sprzątać bez ograniczeń – usunie kurz i zanieczyszczenia ze wszystkich zakamarków w domu. Za sprawą jednego urządzenia można wysprzątać wysokie półki, sufity, meble, podłogi, a także utrzymać czystość w samochodzie. Smukły kształt obudowy, szeroki zestaw akcesoriów, składana konstrukcja i podświetlane lampki LED umieszczone na dyszy podłogowej zapewniają idealną czystość i pewność, że żaden kurz nie zostanie pominięty.

Hoover HF522REW 011

Idealna wydajność odkurzacza

Bezszczotkowy kompaktowy silnik H-Lab zapewnia stałą moc wyjściową z bardzo dużą siłą ssania, dzięki czemu odkurzacz jest w stanie zebrać cały drobny kurz, większe śmieci, włosy i sierść zwierząt. Połączenie skutecznego silnika, przepływów powietrza oraz szczotek gwarantuje doskonałe efekty sprzątania, jak również zwinność i komfort użytkowania dzięki bezprzewodowemu rozwiązaniu.

Pozbądź się sierści

Gdy w domu znajdują się dywany oraz zwierzęta, usunięcie sierści wydaje się być niemożliwe. Właśnie dlatego stworzono elektroszczotkę – końcówkę wyposażoną w obracający się wałek, który skutecznie zbiera wszelkiego rodzaju zabrudzenia z dywanów, także sierść i włosy.

Hoover HF522REW 011

Powiedz „nie” roztoczom

Kurz w mieszkaniach to także źródło wszelkich problemów ze zdrowiem. W jego składzie znajdują się roztocza, które wywołują reakcje alergiczne. Odkurzacz HF522REW 011 wyposażony został w filtr HEPA – bardzo gęsty filtr będący skuteczną barierą dla prawie wszystkich zanieczyszczeń. Skutecznie zatrzymuje roztocza i drobinki kurzu, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czyste i pozbawione alergenów. To jednak nie koniec udogodnień jakie oferuje HF522REW 011. Wyposażony został on w system bezworkowy, co oznacza, że wszystkie nieczystości zbierają się w specjalnym pojemniku. Innowacyjny system One Touch, umożliwia łatwe, szybkie i higieniczne opróżnienie pojemnika, który po zapełnieniu bardzo łatwo opróżnić, a w razie konieczności można go także umyć pod bieżącą wodą.

Test Hoover H-FREE 700 – pozwala wysprzątać cały dom z maksymalną praktycznością i bez przewodów

Inteligentny system zarządzania przez aplikację Hoover Wizard

Model HF522REW 011 wyposażony jest w łączność Wi-Fi i umożliwia dostęp do dodatkowych funkcji. Po pobraniu aplikacji Hoover Wizard można w dowolnym czasie i miejscu sprawdzić jego stan (np. statystyki użytkowania i stan naładowania akumulatora). Dodatkowo można dowiedzieć się:

  • ile metrów kwadratowych zostało posprzątanych, jak długo to trwało
  • otrzymać informacje, ile zostało procent naładowania akumulatora,
  • obliczyć ilość spalonych podczas odkurzania kalorii,
  • pobrać porady dotycząc sposobu konserwacji odkurzacza,
  • uzyskać sugestie na temat sposobu korzystania z akcesoriów.

Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF522REW 011 jest dostępny w sprzedaży, w cenie ok. 1199 zł.

źródło: Candy Group

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: