Huawei Sound X – inteligentny głośnik teraz taniej

Huawei Sound X, inteligentny głośnik stworzony we współpracy z firmą Devialet, jednym z najbardziej cenionych na świecie producentów sprzętu audio, dostępny jest teraz w nowej, atrakcyjnej cenie – 1199 zł. Oferta potrwa od 28 września do 11 października.

Huawei Sound X

Dostępność

Huawei Sound X w nowej cenie 1199 zł można kupić w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom.

 Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

Sound X to pierwszy głośnik Huawei klasy premium, który łączy doskonałe wrażenia dźwiękowe z pięknym designem. Głośnik pozwala na bezprzewodowe łączenie z telefonem przy pomocy NFC, a żeby rozpocząć odtwarzanie muzyki, wystarczy delikatnie przyłożyć smartfon do urządzenia. Huawei Sound X wyposażony jest w dwa 3,5-calowe subwoofery, które dają doskonałe wrażenia dźwiękowe i basowe, zachowując jednocześnie przenośną i kompaktową wielkość urządzenia. Dzięki konstrukcji Push-Push, symetryczna struktura pozwala każdemu z subwooferów niwelować wibracje wytwarzane przez ten drugi. Podczas wydobywania się z głośnika bardzo niskich tonów, obudowa Huawei Sound X nie wibruje, dzięki czemu dźwięk jest czysty i bez zniekształceń.

Głośnik wyposażony jest również w opatentowaną przez firmę Devialet technologię przetwarzania sygnału SAM® (Speaker Active Matching), która jest w stanie dostosować sygnał wyjściowy do specyficznych cech głośnika i zminimalizować zniekształcenia dźwięku. Basy uderzają z częstotliwością 40 Hz, a amplituda międzyszczytowa osiąga wartość aż do 20 mm. Huawei Sound X został wyróżniony prestiżowym certyfikatem Hi-Res, który przyznawany jest najlepszym urządzeniom do odtwarzania muzyki.

Premium design i łatwość obsługi

Konstrukcja głośnika, nagrodzona w konkursie iF Design Awards 2020, zapewnia dźwięk przestrzenny 360 stopni. Sound X wyposażony jest w 6 potężnych głośników wysokotonowych o pełnej częstotliwości, która są równomiernie rozmieszczone wokół obudowy.

Smartfon można połączyć z głośnikiem za pomocą funkcji Huawei Share, która umożliwia bezprzewodowe łączenie NFC jedynie poprzez przyłożenie telefonu do urządzenia. Połączenie z głośnikiem możliwe jest również za pomocą Bluetooth.

Sound X wyposażony jest w specjalne czujniki, dzięki którym za pomocą prostych gestów można wstrzymywać i wznawiać odtwarzanie muzyki – wystarczy przykryć górną część głośnika otwartą dłonią. Natomiast zbliżenie ręki do głośnika na około 5 cm wybudza go.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: