CDA Premium – multimedialna jesień na projektorach Philips

Jesień nie musi być smutna. Może być kolorowa, zwłaszcza teraz, gdy na wyciągnięcie ręki są projektory marki Philips z dostępem Premium do największej polskiej platformy VOD CDA.pl! Ponad 8200 filmów w strefie Premium, popularne seriale, gry i inne ciekawe materiały przeznaczone dla całej rodziny. Już teraz sprawdź warunki promocji na stronie organizatora, importera i dystrybutora KONTEL.

CDA Premium

Multimedialne projektory Philips to trzy linie urządzeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika – kieszonkowego formatu PicoPix, domowe kino Screeneo i sprytne NeoPix. Oglądaj filmy mobilnie, w terenie lub w domowym zaciszu. Wyświetlaj obraz nawet do 200 cali. Zależnie od wybranego modelu projektora, nowy użytkownik otrzymuje możliwość dostępu do platformy CDA Premium nawet na trzy miesiące. Przyjemna wizja, prawda?

Kto może wziąć udział w promocji?

Wystarczy być fanem dobrej rozrywki i zakupić projektor Philips, aby móc zgarnąć dostęp do świata CDA Premium. Projektorów objętych promocją szukaj u partnerów handlowych KONTEL.

Test PocketBook Color – kolorowy czytnik e-booków dla całej rodziny

W akcji promocyjnej uczestniczą jedynie urządzenia pochodzące z oficjalnej dystrybucji KONTEL. Promocja trwa do 15 listopada lub do wyczerpania zapasów.

CDA Premium

Regulamin znajdziesz na stronie organizatora https://www.kontel.pl/philips_cda.html. Jest tam także formularz kontaktowy, poprzez który zarejestrujesz swój zakup i otrzymasz mailowo kod dostępu do platformy Premium w serwisie CDA.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: