Konkurs – dokąd prowadzi nas ta chmura?

Razem z Navitel, polskim dostawcą wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej, ogłaszamy konkurs fotograficzny dla Czytelników TECHNOSenior. Do wygrania Navitel T505 PRO – tablet i nawigacja w jednym urządzeniu.

konkurs

T505 PRO to uniwersalny tablet, pracujący pod systemem operacyjnym Android 9.0. Dedykowane akcesoria dołączone do zestawu umożliwiają wygodne i komfortowe korzystanie z map podczas jazdy.

Navitel T505 PRO
Navitel T505 PRO

T505 PRO wyposażono w duży, 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024×600 pikseli. Stabilność pracy gwarantuje szybki procesor MT8321 ARM-A7 Quad Core, o częstotliwości taktowania 1.3 GHz oraz bateria o pojemności 2800 mAh. Wbudowany G-sensor wykrywa ruch, ułatwiając dopasowanie widoku tabletu w pionie lub poziomie. Zastosowane moduły Wi-Fi oraz Bluetooth odpowiadają za bezprzewodową łączność i przesyłanie danych. Funkcjonalność urządzenia podnoszą dwa sloty na karty SIM, a także obsługa kart microSD o pojemności do 32 GB. Pamięć wewnętrzna to 16 GB, zaś RAM – 1 GB.

Czytaj też Test Navitel T505 PRO – tablet i nawigacja w jednym urządzeniu

Nadsyłajcie kreatywne zdjęcia telefonem komórkowym, kamerkami sportowymi itp. (wyłączając profesjonalne aparaty cyfrowe i lustrzanki) chmur z opisem, co Waszym zdaniem przedstawia i  gdzie może nas prowadzić i wygrajcie T505 PRO – po testach redakcyjnych

Zasady konkursu:

 Od 29.09 do 30.10.2020 do godziny 24:00, do Facebooka, lub i Instagramu serwisu TECHNOSenior można wrzucać swoje najlepsze prace o tematyce związanej z hasłem: „ Dokąd prowadzi nas ta chmura” –  zrób zdjęcie z i opisz jej kształt.

Każdy uczestników może wrzucać nieograniczoną ilość zdjęć.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Polub stronę Facebook TECHNOSenior, lub stronę na Instagramie technosenior2018 – nie jest to obowiązkowe.
  2. Dodaj oryginalne zdjęcia wykonane w tym roku.
  3. Zdjęcie należy wrzucić w komentarzu pod postem konkursowym lub na Instagramie (z tagiem #fototechnosenior oraz oznaczeniem na zdjęciu konta @technosenior2018 (Konto musi być publiczne)
  4. Zdjęcia można także wysyłać na adres konkurs@technosenior.pl
  5. Pod zdjęciem umieść komentarz na temat zdjęcia oraz informację kiedy je wykonano.
  6. Miło nam będzie jak zaprosisz znajomych do zabawy. Możesz to zrobić np. poprzez udostępnienie postu konkursowego.

Życzymy powodzenia!

 Czas trwania konkursu od 29.09 – do 30.10.2020. Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 07.11.2020 br.

10 najlepszych zdjęć, wybranych przez Redakcję TECHNOSenior zostanie wysłanych, do firmy Navitel, celem wyłonienia zwycięzcy.

Nagrodą w konkursie jest tablet Navitel T505 PRO, po testach redakcyjnych

 Uwaga:

Nagroda będzie wysłana tylko na teren Polski.  

Aby konkurs został rozstrzygnięty musi być zgłoszone min. 10 prac od różnych osób. W przypadku mniejszej ilości zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia konkursu aż uzbiera się 10 zgłoszeń.

5 komentarzy do “Konkurs – dokąd prowadzi nas ta chmura?

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: