Zoe – aromatyzer z bursztynowym światłem

Stadler Form – szwajcarski producent designerskich urządzeń do poprawy jakości powietrza zaprezentował swój najnowszy produkt – aromatyzer Zoe. Dyfuzory zapachowe cieszą się coraz większą popularnością  Zoe to kolejny tego typu produkt w gamie marki. Zoe stawia na nowoczesny design, który sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Zoe
Zoe

Zoe to niewielkie urządzenie, które sprawi, że pomieszczenie wypełni się naszym ulubionym zapachem. Ten aromatyzer stanowi idealny dodatek do każdego wnętrza. Jak każdy produkt marki Stadler Form stawia na harmonijne połączenie atrakcyjnego wzornictwa z zaawansowaną technologią.

Zoe
Zoe

Aromatyzer, który ma w sobie „to coś”

Zoe jest wyposażona w technologię Amber LightTM. Dzięki niej emitowana przez aromatyzer chłodna mgiełka zyskuje bursztynowy kolor. Pozwala to osiągnąć efekt niewielkiego płomienia, więc podczas swojej pracy Zoe przypomina palącą się świeczkę zapachową. Najnowszy aromatyzer od Stadler Form swoim działaniem wyczarowuje w pomieszczeniu  oazę dobrego samopoczucia i przytulności.

Zoe
Zoe

Zoe podczas swojego działania jest cicha i – co ważne – potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej. Wykorzystywana przez nią oszczędna technologia ultradźwiękowa pozwala osiągnąć optymalny poziom emisji olejków eterycznych w postaci delikatnej mgiełki.

Stadler Form Zoe może pracować wszędzie, ponieważ zasilana jest za pomocą kabla USB. Urządzenie posiada ponadto w zestawie adapter, który umożliwia podłączenie jej do gniazdka elektrycznego. Zoe została również wyposażona w funkcję automatycznego wyłączenia, gdy zabraknie wody w zbiorniku Z kolei sama technologia Amber LightTM posiada regulację natężenia oświetlenie, aż do całkowitego ściemnienia.

Test Roborock H6 – odkurzacz do dokładnego sprzątania

Elegancki aromatyzer Zoe dostępny w białym i czarnym kolorze, z pokrywą wykończoną  modnym kolorem różowego złota, doda blasku każdemu pomieszczeniu i zadba o atmosferę pełną dobrego samopoczucia.

Trzy najważniejsze fakty o Zoe to:

  • Bursztynowe światło tworzy ciepłą atmosferę dobrego samopoczucia,
  • Wypełnia pomieszczenie delikatną mgiełką zapachową,
  • Możliwość zastosowania urządzenia wszędzie – dzięki kablowi USB.

Stadler Form Zoe – aromatyzer, sugerowana cena detaliczna: 249 zł

Dostępny w kolorze czarnym oraz białym.

źródło: DLF

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: