realme 7 i realme 7 pro – technologia i design debiutują w Polsce

realme przedstawia realme 7 i realme 7 pro, zapewniając użytkownikom prawdziwy skok w przyszłość

realme 7 i realme 7 pro
realme 7

Seria siódma produktów realme, najszybciej rozwijającej się marki smartfonów na świecie, pojawi się w Polsce 7 października, zapewniając użytkownikom prawdziwy skok w przyszłość. Nowa linia produktów jest stworzona dla młodych ludzi, idealnie korespondując z ich aktywnym tempem życia. Wyróżnikami realme 7 jest technologia SuperDart Charge, z ultra długim działaniem baterii, parametry zoptymalizowane dla gamerów, świetny aparat czy ekran AMOLED w realme 7 pro. To, i jeszcze więcej, znajdziemy już niedługo w realme 7 i realme 7 pro, które zastąpią znakomicie przyjęte telefony z serii 6.

realme 7 Pro
realme 7 Pro

realme 7 Pro – 65W rewolucja ładowania

realme 7 Pro prezentuje rewolucyjne ładowanie 65W SuperDart i akumulator 4500mAh, który można naładować do 100% w ciągu zaledwie 34 minut. Próżno szukać podobnych wyników u konkurencji ze średniej półki cenowej. realme 7 pro został wyposażony w czteroobiektywową kamerę Sony 64MP, z trybem Starry (Tryb Gwiezdny) , zestawem dedykowanych filtrów oraz 32MP kamerę przednią. Za wydajność sprzętu odpowiada procesor Snapdragon 720G, a 6,4 calowy ekran AMOLED dostarczy użytkownikom wrażeń wizualnych, zarezerwowanych dotychczas dla flagowców. realme 7 pro to idealne urządzenie dla zapalonych fotografów, którzy chcą uchwycić otaczający ich świat w oszałamiającym, ostrym obrazie

realme 7
realme 7

realme 7 – Epicka Moc. Epickie Ładowanie.

realme 7 oferuje epicką moc i ładowanie z systemem Dart Charge 30W i bezkonkurencyjnym akumulatorem o pojemności 5000 mAh. Ponad miesiąc czasu czuwania? Takie wyniki są możliwe z najnowszą propozycją od realme. Smartfon został wyposażony w pierwszy na świecie procesor gamingowy MediaTek Helio G95, co czyni go najpotężniejszym telefonem do gier ze średniej półki cenowej. realme 7 oferuje ekran o ultra płynnym odświeżaniu 90Hz, 48MP poczwórną kamerę tylną oraz 16MP przedni aparat. realme 7 to idealne urządzenie dla graczy, fanów fotografii mobilnej i wszystkich, którzy nie lubią kompromisów.

Test Realme x50 5G – na pewno zasługuje na zainteresowanie

Seria realme 7 uosabia ducha realme. Celuje wyżej, przesuwa granice i motywuje nas. Seria realme 7 to wydajność, design i jakość – dokładnie to, czego oczekuje od nas 45 milionów naszych użytkowników na świecie. Jako najszybciej rozwijająca się firma produkująca smartfony na świecie, jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia serii realme 7 do Europy” – mówi Madhav Sheth, wiceprezes realme, dyrektor generalny realme w Europie i Indiach.

Pierwsze smartfony które przeszły weryfikację niezawodności smartfonów TÜV Rheinland

Seria realme 7 odzwierciedla pościg marki za najwyższą jakością – realme 7 Pro i realme 7 to pierwsze w historii smartfony, które przeszły weryfikację niezawodności smartfonów TÜV Rheinland. Aby uzyskać certyfikat TÜV, produkt musi przejść 22 główne i 38 mniejszych testów, obejmujące wiele popularnych scenariuszy użytkowania. Na specjalne życzenie realme, podniesiono restrykcyjność testów, aby wykazać, że smartfony realme są niezawodne w każdym calu.

Premiera serii 7 smartfonów realme odbędzie się już w najbliższą środę, 7 października o godzinie 10:30 rano na kanałach społecznościowych realme: YouTube oraz Facebook.

Linki do transmisji

YouTube:

Facebook: https://bit.ly/33gYIZa

realme

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: