Xiaomi Mi Watch i Mi 65W Fast Charger zaprezentowane

Podczas dzisiejszej premiery Xiaomi pokazał również Mi Watch oraz ładowarkę Mi 65W Fast Charger z technologią GaN

Xiaomi Mi Watch
Xiaomi Mi Watch

Mi Watch, to pierwszy smartwatch od Xiaomi w wersji Global. Jako nowy przedstawiciel rodziny wearable od Xiaomi, Mi Watch został stworzony, aby wspierać użytkowników w ich aktywnym życiu.

Test Xiaomi Mi Note 10 Lite – bardzo mnie zaskoczył na plus

Wyposażony w 1,39-calowy, jasny panel AMOLED oraz dedykowany przycisk z boku urządzenia, Mi Watch zapewnia użytkownikom błyskawiczny dostęp do dużego wyboru 117 trybów ćwiczeń. W celu kompleksowego monitorowania stanu zdrowia użytkownika, smartwatch został wyposażony w sześć różnych czujników oraz GPS, które oferują najważniejsze dane, takie jak np. tętno, poziom tlenu we krwi czy ciśnienie powietrza. Urządzenie jest bardzo lekkie i wytrzymałe – idealne do codziennego użytku. Po zaledwie dwóch godzinach ładowania oferuje, 16 dni działania2. Dodatkowo, Mi Watch obsługuje szereg funkcji, w tym ponad 100 różnych wyglądów wyświetlacza, zdalne sterowania aparatem, emoji w powiadomieniach, sterowanie głosem i wiele innych.

Mi Watch będzie dostępny w sprzedaży w cenie od 99 EUR1 już wkrótce.

Mi 65W Fast Charger
Mi 65W Fast Charger

Aby sprostać zapotrzebowaniu użytkowników na energię, Xiaomi wprowadziło na rynek ładowarkę Mi 65W Fast Charger z technologią GaN (Azotek Galu). To kompaktowe urządzenie, które mieści się w dłoni, jest w stanie szybko naładować nie tylko smartfon, ale również laptop czy konsolę do gier. Mi 65W Fast Charger będzie można kupić w cenie od 29.99 EUR za pośrednictwem oficjalnych kanałów sprzedaży Xiaomi.

Specyfikacja techniczna:  Mi 65W Fast Charger z technologią GaN, Mi Watch.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: