TIDAL w Plusie – Dzień Polskiej Muzyki

Pierwszego października, już po raz drugi, obchodzony jest Dzień Polskiej Muzyki. To specjalna kampania wspierająca rodzimy rynek muzyczny i zachęcająca do słuchania polskich wykonawców. Uczestniczy w niej także dostępny w ofercie sieci Plus serwis muzyczny TIDAL, który z tej okazji stworzył specjalną okolicznościową playlistę Dzień Polskiej Muzyki.

TIDAL

W Dniu Polskiej Muzyki rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne puszczają przede wszystkim polskie piosenki, a w serwisach streamingowych tworzone są specjalne okolicznościowe playlisty. W akcji bierze udział również TIDAL, który od dawna aktywnie wspiera lokalnych twórców i regularnie prezentuje zestawienia Top 100 Polska z najpopularniejszymi utworami w naszym kraju. Zestawienie jest na bieżąco uaktualniane, dzięki czemu fani mogą odkryć wielu nieznanych wcześniej artystów.

Dzień Polskiej Muzyki

Na Dzień Polskiej Muzyki TIDAL stworzył specjalną dedykowaną playlistę z utworami polskich artystów, wspiera promocję rodzimych wokalistów i zespołów na łamach swojej aplikacji oraz w social mediach oraz zachęca użytkowników do odtwarzanie polskiej muzyki.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition (FE) – wszystko, czego potrzeba w naszych rękach

Playlisty TIDAL na Dzień Polskiej Muzyki można posłuchać na http://bit.ly/dzien_polskiej_muzyki

Serwis muzyczno-rozrywkowy TIDAL już od półtora roku jest dostępny w ofercie Plusa. Mogą z niego skorzystać klienci wszystkich rodzajów usług w sieci Plusa (abonament, mix, na kartę), a jego nowi użytkownicy mogą przez 90 dni korzystać z niego za darmo (później 19,99 zł co 30 dni).

Więcej o ofercie TIDAL w sieci Plus można znaleźć na https://www.plus.pl/tidal

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: