Galaxy S20 FE – dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych

Samsung Galaxy S20 FE – stworzony specjalnie z myślą o fanach marki na bazie ich opinii i potrzeb już dostępny w sprzedaży

O wysoką jakość zdjęć i nagrań zadba zestaw obiektywów, w tym 32MP aparat selfie, wspomaganych mechanizmami AI. Galaxy S20 FE oddaje do dyspozycji użytkowników również znane i cenione funkcje, takie jak 30-krotny Space Zoom, funkcję Jedno Ujęcie, odporność na wodę i pył (IP68), czy bezpieczeństwo danych, o które dba platforma Samsung Knox.

Galaxy S20 Fan Edition (FE)
Galaxy S20 Fan Edition (FE)

Płaski wyświetlacz Super AMOLED 2X Infinity-O o przekątnej 6,5 cala zapewnia odświeżanie ekranu z częstotliwością 120Hz. Dzięki temu filmy, zdjęcia czy ulubione gry będą się na nim świetnie prezentowały. Za sprawą wytrzymałej baterii o pojemności 4500 mAh, Galaxy S20 FE dotrzyma nam kroku, a opcja szybkiego ładowania 25W pozwoli szybko uzupełnić poziom energii. Galaxy S20 FE 5G pozwoli w pełni wykorzystać hiperszybką prędkość transmisji danych i treści z chmury dzięki łączności 5G i zaawansowanemu procesorowi Snapdragon 865.

Galaxy S20 FE
Galaxy S20 Fan Edition (FE)

Galaxy S20 FE oferuje również znane i cenione usługi oraz aplikacje Google, takie jak Gmail, Mapy Google, Google Chrome czy YouTube. Dodatkowo użytkownicy Galaxy S20 FE mogą cieszyć się bezpłatnym dostępem do YouTube Premium przez cztery miesiące.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition (FE) – wszystko, czego potrzeba w naszych rękach

Smartfon dostępny jest w sprzedaży od 2 października w czerwonej, pomarańczowej, różowej, zielonej, granatowej i białej wersji kolorystycznej.

źródło: Samsung

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: