Icy Dock ICYNano – zabierz dysk SSD M.2 w podróż

ICYNano MB809U3-1M2B USB 3.2 Gen 1 5 Gbps to kompaktowa kieszeń zmieniająca dyski M.2 SATA w przenośny magazyn danych. Innowacyjny system montażu beznarzędziowego przy pomocy przesuwnego adaptera pozwala na szybką i łatwą instalację dysku. ICYNano MB809U3-1M2B to doskonałe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych czy przenoszenia dużych ilości danych.

Icy Dock ICYNano
Łatwy dostęp i instalacja
Oczekujące na opatentowanie rozwiązanie montażowe oparte jest o przesuwny adapter, który zapewnia doskonałe dopasowanie niezależnie od długości dysku M.2 SATA SSD. Instalacja bądź podmiana dysku nie wymaga użycia narzędzi – wystarczy włożyć nośnik do
obudowy i przesunąć adapter aż do pozycji blokady. Kieszeń MB809U3-1M2B kompatybilna jest z dyskami 2230, 2242, 2260 oraz 2280 mm.

Icy Dock ICYNano

Opływowy i ergonomiczny design
W przeciwieństwie do metalowych kieszeni dyskowych które mogą być ciężkie oraz łatwo ulegać porysowaniu obudowa MB809U3-1M2B wykonana jest z tworzywa ABS, które łączy wysoką wytrzymałość z niską wagą. Niewielkie rozmiary produktu oraz opływowy kształt z
zaokrąglonymi rogami sprawiają, że MB809U3-1M2B może być wygodnie przenoszony nie tylko w plecaku, ale także kieszeni spodni.

Icy Dock ICYNano

Wysoka wydajność przesyłu danych
Dzięki zastosowaniu złącza USB 3.2 gen 1 kieszeń MB809U3-1M2B zapewnia prędkości transferu do 5Gbps, co jest wartością dziesięciokrotnie wyższą niż w przypadku starszych interfejsów USB 2.0.

Icy Dock ICYNano

Pełna kompatybilność
ICYNano MB809U3-1M2B jest w pełni kompatybilna ze standardem USB plug and play, co oznacza że nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników. Zastosowane złącze USB jest w pełni wstecznie kompatybilne ze starszymi generacjami USB 2.0 i 3.0, dzięki czemu nie musisz martwić się o brak wsparcia dla starszych urządzeń.

Niebieska dioda aktywności
Wbudowana niebieska dioda LED informuje o podłączeniu produktu do zasilania jak i o aktywności wewnętrznego dysku SSD

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Cena i dostępność
Kieszeń ICYNano MB809U3-1M2B jest już dostępna w sklepie oficjalnego dystrybutora Icy Dock. Jego sugerowana cena brutto wynosi 100 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: