Life Unstoppable – najnowsze, rewolucyjne urządzenia Samsunga

Podczas naszej „wizyty” na Life Unstoppable Samsung pokazał, jak najnowsze inteligentne produkty współpracują ze sobą, aby dopasować się do stylu życia konsumentów.

Life Unstoppable

Firma Samsung Electronics zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia w obszarze smartfonów, urządzeń ubieralnych, telewizorów, urządzeń audio i sprzętu AGD pod wspólnym szyldem Life Unstoppable, pokazując, w jaki sposób oferta na rok 2020 ulepszy współczesny styl życia, oparty o szereg wzajemnych połączeń.

W tym wyjątkowym roku uświadomiliśmy sobie, jak bardzo polegamy na technologii, która pomimo fizycznych przeszkód, umożliwiła nam pozostanie w kontakcie z otaczającym nas światem. Rozwiązania technologiczne firmy Samsung pozwoliły na zniesienie dotychczasowych ograniczeń, łącząc kluczowe aspekty naszego życia: pracę i rozrywkę. Dzięki urządzeniom, które płynnie łączą się ze sobą możemy doświadczyć wyjątkowych wrażeń.

Samsung przykłada ogromną uwagę do tego, aby pomagać użytkownikom w lepszym zarządzaniu zapasami i ograniczaniu ilości marnowanego jedzenia. Obecna sytuacja sprawiła, że rzadziej odwiedzamy sklepy, jednak podczas wizyt w supermarketach kupujemy więcej produktów. Mając to na uwadze, Samsung proponuje rozwiązanie, które pozwoli wydłużyć przydatność produktów spożywczych oraz zapewni ich świeżość na dłużej.

Samsung Galaxy S20 Fan Edition (FE) – wszystko, czego potrzeba w naszych rękach

Korzystając z unikalnej technologii SpaceMax, która pozwala na przechowywanie do 385 litrów na trzech różnych poziomach wysokości, lodówka RB7300T Classic Refrigerator zapewnia niespotykaną dotąd przestrzeń, umożliwiając tym samym wydłużenie listy zakupów o kolejne pozycje. Dzięki dużej energooszczędności model ten wspiera użytkowników również w utrzymaniu zrównoważonego stylu życia. Zoptymalizowany pod kątem oszczędności kompresor Digital Inverter, automatycznie dostosowuje swoją prędkość w zależności od zawartości lodówki, zużywając do 50% mniej energii.

Firma Samsung zaprezentowała także nowe, energooszczędne i inteligentne pralki. Pralka WW9800T Washing Machine bazująca na sztucznej inteligencji, jest wyposażona w intuicyjny panel sterowania AI, który automatycznie uczy się preferowanych ustawień i cykli. Zastosowana w urządzeniu technologia Samsung EcoBubble™ ogranicza zużycie detergentu, łącząc go z powietrzem i wodą, aby wytworzyć delikatną pianę. Oparta na kultowej technologii QuickDrive™, nowa linia urządzeń skraca czas prania nawet o 50%, a zużycie energii o 20%.

Po sparowaniu pralki z najnowszą suszarką AI DV8000T Tumble Dryer możemy zaprogramować cały cykl czyszczenia ubrań zgodnie z naszymi preferencjami. Oba urządzenia komunikują się dzięki rozwiązaniu Auto Cycle Link, automatycznie dobierając odpowiedni program dla odzieży. Ponadto, nowa suszarka została wyposażona w pompę ciepłą oraz klasę energetyczną A+++, która czyni ją najbardziej efektywnym urządzeniem firmy Samsung.

Firma Samsung poszerza także ofertę personalizowanych urządzeń, które dostosowują się do potrzeb i stylu użytkowników  o nowy model lodówki Bespoke. Modułowa lodówka będzie dostępna na rynkach europejskich od października. Jej atutem jest to, że można ją w prosty sposób dopasować do wystroju wnętrza, korzystając z wielu opcji kolorystycznych i rodzajów wykończenia. Elastyczność w zakresie dostosowania lodówki do indywidualnych potrzeb sprawia, że zmiany możemy wprowadzić w dowolnym momencie, a tym samym wyrazić swoją osobowość poprzez design.

W celu uzyskania większej ilości informacji o linii produktów firmy Samsung dostępnych w 2020 roku, zapraszamy do odwiedzenia strony: www.samsung.com/pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: