Motorola razr 5G – legendarna „brzytwa”, dostępna w Polsce

Nowa motorola razr 5G charakteryzuje się kultowym, minimalistycznym designem kojarzonym z legendarną „brzytwą”, a jednocześnie zyskuje nowe, zaawansowane funkcjonalności takie jak zewnętrzny wyświetlacz Quick View, ultraszybką łączność z siecią 5G i najbardziej zaawansowany aparat do selfie na świecie.

Motorola razr 5G
Motorola razr 5G

Zaprojektowana zgodnie z filozowią „design first” oraz w oparciu o wrażenia użytkowników pierwszej generacji motorola razr jest jedynym smartfonem z klapką zachowującym pełną funkcjonalność po jej zamknięciu. Ta zupełnie nowa konstrukcja zmienia sposób interakcji użytkowników z telefonem, zaś dostępność dwóch ekranów w razr 5G pozwala urządzeniu działać inaczej niż jakikolwiek inny smartfon na rynku.

Oto kilka naszych ulubionych funkcji:

  • Zastosowanie dwóch ekranów pozwala pozostać w kontakcie ze światem niezależnie czy urządzenie jest zamknięte czy otwarte. To także zupełnie nowe doświadczenie związane z technologią najnowszej generacji.
  • Podgląd powiadomień, wykonywanie połączeń, robienie selfie, odpowiadanie na wiadomości, odtwarzanie muzyki, korzystanie z nawigacji, płatności za jednym dotknięciem czy usługi asystenta Google oraz wiele innych rozwiązań teraz dostępnych na zewnętrznym wyświetlaczu.
  • Aparat z matrycą 48 MP2 i technologią Quad Pixel, optyczną stabilizacją obrazu, laserowym autofocusem staje się najbardziej zaawansowanym aparatem do selfie, gdy klapka jest zamknięta.
  • Wyświetlacze Quick View i Flex View zostały stworzone, by współpracować ze sobą w każdej sytuacji. Cokolwiek widzisz na ekranie Quick View, płynnie przenosi się na większy elastyczny ekran Flex View, gdy tylko otworzysz klapkę.

Dzięki przełomowej konstrukcji zawiasu z zerową szczeliną razr 5G składa się idealnie na pół, czyniąc smartfon najbardziej kompaktowym telefonem na rynku. System dynamicznego składania został poddany rygorystycznym testom samego procesu składania telefonu, ale także odporności na upadek, zmiany temperatur i innych obciążeń, aby zapewnić trwałość i niezawodność urządzenia. Test cyklu składania wykazał, że zawias w razr 5G został zaprojektowany tak, by wytrzymać do 200 000 zamknięć i otwarć klapki3. Więcej na temat procesu projektowania i jakości wykonania można dowiedzieć się z materiału wideo.

Motorola razr 5G to kultowy telefon z klapką w nowoczesnym wcieleniu potwierdzający, że mniej może oznaczać więcej. Minimalistyczny w swej formie oferuje wielkie możliwości. Kieszonkowy, a jednocześnie w pełni funkcjonalny.
Motorola ponownie przełamuje granice i burzy dotychczasowe schematy, aby zapewnić użytkownikom jeszcze więcej niesamowitych doświadczeń, bo mniej znaczy więcej.

Motorola razr 5G – kultowy symbol mody w naszych rękach

Dostępność
Motorola razr 5G jest od dzisiaj dostępna w sprzedaży w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 6499 zł w ofercie RTV Euro AGD, Media Expert, x-Kom, Media Markt; oraz operatorów Plus i T-Mobile.

źródło: Motorola

One thought on “Motorola razr 5G – legendarna „brzytwa”, dostępna w Polsce

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: