Play dla Firm – 2 karty SIM i internet już za 49,99 zł

Dwie karty SIM i nielimitowany internet do biura za 49,99 zł w Play dla Firm

Play dla Firm

Operator wprowadza specjalną ofertę dla klientów biznesowych, którzy zdecydowali się przenieść swój numer do Play.

Nowe rozwiązanie jest skierowane do osób, które prowadzą swój biznes i potrzebują niezawodnych narzędzi do pracy, korzystnej oferty i dostępu do sieci. To wygodna i najbardziej atrakcyjna cenowo propozycja dla przedsiębiorców dostępna na rynku. Dzięki niej otrzymują aż dwa numery i internet do biura w nowej, niższej cenie.

W ramach promocji klienci otrzymają dwie karty do telefonu i nielimitowany internet do biura tylko za 49,99 zł + VAT miesięcznie. Aby skorzystać z oferty, wystarczy przenieść min. jeden numer od innego operatora do Play. W pakiecie oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów klienci otrzymają także nielimitowany internet w smartfonie (do 10 GB z pełną prędkością), a do tego internet do biura bez ograniczeń (100 GB z pełną prędkością). W ofercie nie zabraknie też nowoczesnych smartfonów jak np. najnowszy Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G.

To nie wszystkie korzyści, na które mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, bo dodatkowo otrzymają aż pół roku dostępu do Amazon Prime Video, oferującego oryginalne seriale, filmy i programy rozrywkowe na żądanie.

Oferta dostępna jest w salonach Play, na infolinii oraz u Doradców Biznesowych.

Więcej informacji na stronie: dlafirm.play.pl/promocja/przejdz-do-play/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: