Lenovo ThinkPad X1 Fold – w przedsprzedaży

Lenovo zapowiada dostępność w przedsprzedaży pierwszego na świecie składanego komputera PC ThinkPad X1 Fold.

ThinkPad X1 Fold
ThinkPad X1 Fold

Lenovo ma przyjemność zapowiedzieć dostępność w przedsprzedaży pierwszego na świecie składanego komputera PC ThinkPad X1 Fold. X1 Fold to szczytowe osiągnięcie innowacyjności konstrukcyjnej łączące w sobie niezwykłą mobilność i wszechstronność — cechy definiujące nową kategorię komputerów działających z procesorami Intel Core i technologią Intel Hybrid. Jest on owocem programu innowacyjności Project Athena firmy Intel.

Test Lenovo ThinkBook Plus – laptop z dodatkowym ekranem e-link

Połączenie znanych funkcji smartfonów, tabletów i laptopów w jednym, składanym urządzeniu komputerowym na zawsze zmieni sposób pracy, korzystania z rozrywki, tworzenia i komunikacji. Opcjonalna łączność 5G zapewnia szybsze, bezpieczne i zoptymalizowane połączenia w zasięgu sieci tej klasy, a lepszą ochronę zapewniają funkcje zabezpieczeń ThinkShield. Dowiedz się więcej o tym, jak ThinkPad X1 Fold wprowadza na rynek nową kategorię: A Game Changing Category.

ThinkPad X1 Fold można już zamawiać w przedsprzedaży wraz z opcjonalnymi akcesoriami, takimi jak Klawiatura Bluetooth Mini Fold, którą można schować i ładować bezprzewodowo w komputerze, pióro Lenovo Mod Pen, którym można robić notatki i adnotacje lub podpisywać dokumenty, a także podstawka Lenovo Easel Stand do łatwego ustawiania komputera w pionie lub w poziomie na blacie.

Cieszymy się z wprowadzenia na rynek nie jednego, ale aż dwóch niesamowitych urządzeń, które zmienią komfort pracy użytkowników w domu, w biurze i w dowolnym innym miejscu” — powiedział Christian Teismann, prezes działu Commercial PC and Smart Devices Business. „Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować użytkownikom przełomowe wrażenia audiowizualne, zawsze aktywną łączność 5G oraz ultralekką i ultramobilną konstrukcję komputera do nowego świata pracy hybrydowej”.

Rozwijamy naszą dotychczasową współpracę konstrukcyjną z Lenovo, aby stymulować innowacyjność i wprowadzać na rynek komputery z nowymi możliwościami” — powiedział Gregory Bryant, wiceprezes wykonawczy Intel i dyrektor generalny działu Client Computing Group. „ThinkPad X1 Nano i ThinkPad X1 Fold powstały dzięki programowi innowacyjności Project Athena i świadczą o naszym zaangażowaniu w opracowywanie innowacyjnych komputerów oraz laptopów do efektywnej pracy.

ThinkPad X1 Fold z systemem Windows 10 jest już dostępny w przedsprzedaży w cenach od 2999 euro.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: