Sharp – Gwarancja Premium do Ultimate Air

Sharp dodaje Gwarancję Premium do oczyszczaczy powietrza z serii Ultimate Air

Ultimate Air
Ultimate Air

Firma Sharp, producent oczyszczaczy powietrza z serii Ultimate Air wyposażonych w certyfikowaną technologię Plasmacluster, przygotowała specjalną promocję dla osób, które dokonają zakupu oczyszczacza UA w dniach od 1 października 2020 do 31 marca 2021 i zarejestrują ten zakup na stronie www.sharpconsumer.pl.

W trudnych i niebezpiecznych czasach firma Sharp troszczy się o swoich klientów. Sprawny i włączony oczyszczacz powietrza z SHARP Ultimate Air technologią Plasmacluster, może pomóc w redukcji pleśni, bakterii i wirusów z otaczającego nas powietrza.[1]

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Po podaniu niezbędnych danych (imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, data zakupu, kopia dowodu zakupu, zdjęcie nr seryjnego) i poprawnej rejestracji urządzenia, klient otrzyma „Gwarancję Premium 24h” – czyli gwarancję naprawy produktu w ciągu 24 godzin roboczych. Czas ten będzie liczony od momentu dotarcia urządzenia do autoryzowanego serwisu Sharp w Łysomicach, zaś sama gwarancja obejmuje naprawy wynikające ze standardowych zobowiązań gwarancyjnych. Oznacza to, że nie dotyczy materiałów eksploatacyjnych, uszkodzeń mechanicznych itp.

„Gwarancja Premium 24h” będzie obowiązywać przez cały okres trwania gwarancji standardowej.

Firma Sharp zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji podanych przez klienta danych oraz faktu, że urządzenie pochodzi od autoryzowanych partnerów, których lista dostępna jest w regulaminie promocji na stronie http://www.sharpconsumer.pl.

źródło: Sharp

________——–

[1] Więcej informacji nt. skuteczności technologii Plasmacluster można znaleźć na stronie https://global.sharp/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: