SteelSeries Arctis 7 – słuchawki do konsol PlayStation i Xbox

SteelSeries Arctis 7 – to nowa seria słuchawek stworzonych do nowej generacji konsol PlayStation i Xbox

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował dziś swoje pierwsze słuchawki dedykowane nowej generacji konsol PlayStation i Xbox – modele Arctis 7X oraz Arctis 7P. Nowe słuchawki dodają do najlepszych komponentów z oryginalnej edycji Arctis 7 bezprzewodowy transmiter USB-C, znany z Arctis 1 Wireless.

Start nowej generacji konsol jest jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów przez graczy na całym świecie.” – powiedział Ehtisham Rabbani, CEO SteelSeries. “Nowa generacja konsol będzie przesuwać granice rozdzielczości, jakości wizualnej i liczby klatek. My natomiast chcemy dać graczom nowe doświadczenie dźwiękowe, godne nowej generacji. Wierzymy, że Arctis 7X i Arctis 7P będą, bez wątpienia, ulubionymi gamingowymi słuchawkami nowej generacji konsol wśród konsolowych graczy”.

Arctis 7X – bezprzewodowe gamingowe słuchawki w wersji na Xbox Series X|S

SteelSeries Arctis 7
SteelSeries Arctis 7

Oryginalna edycja słuchawek SteelSeries Arctis 7 wygrała więcej nagród niż jakikolwiek inny gamingowy model. Teraz swoją premierę ma wersja stworzona z myślą o Xbox Series X|S, z pełną wsteczną kompatybilnością ze wszystkimi konsolami Xbox One.

Przy wykorzystaniu innowacyjnego bezprzewodowego transmitera 2.4GHz USB-C, gracze mogą w łatwy sposób przełączać się między platformami Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, PC i urządzeniami mobilnymi. Bezstratna bezprzewodowa technologia 2.4GHz o ultraniskim opóźnieniu pozwoli użytkownikom cieszyć się z wysokiej jakości bezprzewodowego dźwięku bez lagów na Xbox Series X|S. Podobnie jak pozostałe słuchawki serii Arctis, Arctis 7X korzysta z tych samych wysokiej jakości przetworników dźwięku.

Test PocketBook Color – kolorowy czytnik e-booków dla całej rodziny

Żywotność baterii w Arctis 7X określono na 24 godziny ciągłej pracy. W słuchawkach zastosowano znane z innych modeli rodziny Arctis: certyfikowany przez Discord mikrofon ClearCast, opaskę pałąka jak z gogli narciarskich, przyciski kontroli (poziom głośności, wyciszenie mikrofonu, ChatMix) umieszczone bezpośrednio na słuchawkach.

Słuchawki Arctis 7X są już dostępne na steelseries.com w cenie 799 PLN https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7x

Arctis 7P – bezprzewodowe gamingowe słuchawki w wersji na PlayStation 5

Arctis 7P posiadają te same cechy, co Arctis 7X, jednak bezprzewodowy transmiter USB-C jest mniejszy – brak kompatybilności z Xbox. Model Arctis 7P jest w pełni kompatybilny z PlayStation 5, wstecznie kompatybilny z PS4, Nintendo Switch, PC i urządzeniami mobilnymi.

Dodatkowo, na słuchawce zamiast rolki z kontrolą ChatMix, znalazła się rolka odpowiedzialna za sidetone (znane również jako monitorowanie mikrofonu). Sidetone pozwoli dostosować odsłuch dźwięku z mikrofonu, dzięki czemu gracze mogą wybrać, jak dużo własnego głosu i otoczenia będą słyszeć.

Arctis 7P są już dostępne na steelseries.com w dwóch kolorach: biało-niebieskim i czarnym, w cenie 799 PLN https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-7p

źródło: SteelSeries

Jeden komentarz do “SteelSeries Arctis 7 – słuchawki do konsol PlayStation i Xbox

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: