Green Hell – survivalowy symulator na Nintendo Switch

Green Hell debiutuje na Nintendo Switch. Walczcie o przetrwanie w domu, w autobusie lub w dżungli.

Green Hell

Jeden z najbardziej udanych survivalowych symulatorów jest już dostępny na Nintendo Switch. Wejdź w głąb amazońskiej dżungli i walcz o przetrwanie gdzie i kiedy tylko zechcesz na tej innowacyjnej, hybrydowej konsoli. Naucz się prawdziwych, inspirowanych życiem, technik przetrwania. Tylko ty kontra nieprzyjazna dzicz, w której wszystko potencjalnie jest śmiertelnym zagrożeniem. Wytwarzaj przedmioty, lecz swoje rany, a przede wszystkim staraj się nie postradać zmysłów.

Cechy gry:

  • Rzeczywiste techniki przetrwania mają zastosowanie w grze – w tym rozpalanie ogniska, budowanie obozów czy pułapek
  • Rozbudowany system wytwarzania i składania przedmiotów – broni, narzędzi i budynków
  • Zdobywania pożywienia poprzez polowanie lub uprawę roślin
  • Leczenie ran, chorób i urazów z wykorzystaniem mechaniki inspekcji ciała
  • Innowacyjna mechanika zdrowia psychicznego – postaraj się zachować zdrowie umysłu podczas gdy cała dżungla jest twoim wrogiem
  • System pogody, który dynamicznie zmienia otoczenie
  • Bogata i szczegółowa fauna i flora amazońskiej dżungli

Green Hell na Nintendo Switch kosztuje 99,99 zł, ale gracze, którzy zdecydują się na zakup przed 28 października mogą liczyć na 10% promocję. Z kolei osoby, które kupiły już Thief Simulator, Hollow, Timberman VS lub Panzer Dragoon: Remake otrzymają aż 33% zniżkę na zakup Green Hell.

Co przed nami?

To jednak nie wszystko! Ogłoszono dziś także plan działania na najbliższe miesiące. Już niedługo fani Green Hell uzyskają dostęp do nowego rozszerzania zatytułowanego The Spirits of Amazonia. W tym momencie producent planuje, że będzie się ona składała z co najmniej trzech części. Ale kto wie, co będzie dalej? Wszak nie planowano pierwotnie aż tak dużego trybu.

Jeśli chodzi o wyczekiwane wersję gry na PlayStation 4 i Xboksa One, to ich wydanie musi zostać trochę odłożone w czasie, za co serdecznie przepraszamy. Porty te będą dostępne pomiędzy I a II kwartałem 2021 roku. Chcemy aby produkcje na te konsole były jak najwyższej jakości, dlatego zdecydowaliśmy się wydłużyć prace nad nimi.

Green Hell – Oficjalna strona

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: