LG Brand Store – teraz we Wrocławiu

Firma LG oferuje wszystko, co jest potrzebne w nowoczesnym i inteligentnym domu. Kolejny LG Brand Store oficjalnie otwarty – teraz we Wrocławiu

LG Brand Store
LG Brand Store

Firma LG w czwartek, 8 października uroczyście otworzyła kolejny Brand Store we wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park. Salon powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy teraz w jednym miejscu mogą dokładnie poznać i kupić innowacyjne produkty z szerokiego portfolio LG. Wśród nich są modele premium LG SIGNATURE, jak również najnowszy smartfon LG Wing. W salonie na klientów czekają atrakcyjne promocje.

LG Brand Store w Magnolia Park to drugi salon firmy w naszym kraju. Podobnie jak ten warszawski w Domu Mody Klif zaprasza wszystkich, którzy cenią sobie najwyższej klasy produkty, komfort zakupów i jakość obsługi. W nowoczesnym i starannie zaprojektowanym, przestronnym wnętrzu, klienci znajdą pełną ofertę sprzętów LG – od telewizorów i AGD, przez komputery oraz smartfony, aż po fotowoltaikę. Dostępne są też wszystkie produkty z prestiżowej linii SIGNATURE: telewizory OLED 8K 88 i 77 cali, pralka, lodówka i winiarka.
Na zainteresowanych czekają telewizory z technologią OLED oraz NanoCell o dużych przekątnych, a także soundbary. Ponadto niezbędne w każdej kuchni lodówki – w tym modele z innowacyjnym szklanym panelem InstaView i systemem Door-in-Door. Salon LG oferuje również szeroką gamę produktów pralniczych – począwszy od nowoczesnych pralek i pralko-suszarek wyposażonych w programy parowe, przez energooszczędne suszarki, po unikatowe rozwiązanie LG dla zdrowia: Clothing Care Solution (zestaw złożony z szafy parowej LG Styler, pralki i suszarki). Zestaw ten skutecznie usuwa alergeny z odzieży, a także ją dezynfekuje. Natomiast do odświeżenia pomieszczeń ze smogu i nieprzyjemnych zapachów LG proponuje oczyszczacze powietrza. I oczywiście niezastąpione na co dzień – w biurze, pracy, domu i do gier – wszystkie modele laptopów LG Gram oraz monitory.
Nie zabraknie najnowszych smartfonów, np. modelu Velvet we wszystkich kolorach i serii K. Co najciekawsze, po raz pierwszy w Polsce będzie można wziąć do ręki nowoczesny smartfon LG Wing (dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Aurora Gray oraz Illusion Sky). Wrocławski LG Brand Store oferuje również, jako pierwszy salon detaliczny, najwyższej klasy panele fotowoltaiczne LG.
Firma LG oferuje wszystko, co jest potrzebne w nowoczesnym i inteligentnym domu. Na klientów czeka kilkadziesiąt urządzeń zaprezentowanych na miejscu. Wszystkie produkty LG dostępne na rynku polskim można zamówić bezpośrednio w salonie. W wyborze pomogą doświadczeni doradcy.
W LG Brand Store do końca roku trwa atrakcyjna promocja – bezpłatny transport, wniesienie i montaż sprzętu w domu klienta na terenie całego kraju. A do 31 października 2020 r. dla pierwszych stu klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 3000 zł, LG przygotowało wyjątkowy prezent powitalny – słuchawki LG Tone Free HBS-FN4 o wartości 449 zł.
Salon proponuje wygodne metody płatności: kartą (Visa, Mastercard, karta lojalnościowa/rabatowa Parku Magnolia), przelewem bankowym oraz gotówką. Ponadto daje możliwość zakupu wszystkich produktów w systemie ratalnym 10 x 0% (w bankach Santander i Credit Agricole).
Nowy salon LG Brand Store mieści się w Centrum Handlowym Magnolia Park przy ul. Legnickiej 58 we Wrocławiu, lokal D149 (parter). Salon jest czynny codziennie w godz. 9.00-21.00. Kontakt: e-mail wroclaw@lgbrandstore.pl; tel. 508 055 433.
źródło: LG

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: