Huawei IdeaHub – monitory nowej generacji

Huawei oficjalnie wprowadził do sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej inteligentne monitory IdeaHub. To narzędzie nowej generacji, którego celem jest zwiększenie efektywności pracowników, szczególnie tych pracujących zdalnie w czasie pandemii. Klienci mogą już zamawiać produkt w wersjach IdeaHub S oraz IdeaHub Pro.

Huawei IdeaHub
Huawei IdeaHub
Huawei IdeaHub to najnowsze narzędzie przeznaczone do budowy nowoczesnego środowiska pracy, które usprawnia współpracę zarówno w firmowym biurze, jak i zdalnie. Narzędzie oferuje inteligentne rozpoznawanie pisma odręcznego, projekcję w wysokiej rozdzielczości, elastyczne wideokonferencje oraz dostęp do aplikacji na jednym, prostym i dynamicznym ekranie. IdeaHub zmienia podejście do typowego ekranu konferencyjnego, oferując wysoce interaktywne narzędzie, z funkcjami umożliwiającymi wyraźniejsze odtwarzanie dźwięku, płynniejsze wyświetlanie wideo i efektywniejsze pisanie.
IdeaHub od Huawei oferuje ponadto trzy unikalne funkcje, które umożliwiają stworzenie prawdziwie inteligentnego środowiska pracy przygotowanego na każdy scenariusz:
  • Otwarty ekosystem chmurowy do swobodnego prowadzenia wideokonferencji – Huawei Ideahub jest gotowy do obsługi dowolnej wideokonferencyjnej usługi lub platformy chmurowej, co znacznie upraszcza skomplikowany proces zdalnych spotkań. Zapewnia także lepsze wrażenia wizualne w pełnej rozdzielczości 1080p HD, z możliwością udostępniania treści 4K.
  • Innowacyjny i prosty design – IdeaHub w swojej konstrukcji uosabia estetyczną prostotę. Do działania wymaga jedynie kabla zasilającego – komunikacja z innymi urządzeniami może odbywać się w pełni bezprzewodowo. Za swoje nowoczesne i skoncentrowane na potrzebach klienta wzornictwo IdeaHub otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Award 2020. Nowy monitor Huawei został zaprojektowany tak, aby pasował do każdego środowiska, bez trudu zamieniając sale konferencyjne, otwarte przestrzenie biurowe, gabinety, a nawet domy i mieszkania w inteligentne środowisko pracy. To wielofunkcyjne narzędzie może z łatwością zastąpić tablicę, projektor i profesjonalny sprzęt do prowadzenia wideokonferencji.
  • Wbudowana sztuczna inteligencja – IdeaHub ma wbudowane mechanizmy bazujące na sztucznej inteligencji – np. wirtualną akustyczną przegrodę, która blokuje zbędne dźwięki w tle. Funkcja AutoFrame automatycznie dopasowuje z kolei kąt kamery na podstawie kształtu sali i liczby uczestników. Urządzenie ma ponadto wbudowaną kamerę 4K oraz szereg 12 mikrofonów, dzięki czemu jest w stanie zbierać głosy osób z odległości nawet 8 metrów.
Test MateBook 14 2020 – kolejny świetny laptop Huawei

Naszym celem było stworzyć szereg urządzeń opartych na technologii 4K i sztucznej inteligencji, wspierających przedsiębiorstwa w podnoszeniu ich produktywności oraz efektywności. Chcemy, by pracownicy mogli czerpać korzyści z innowacyjnego miejsca pracy zawsze i wszędzie” – Peng Li, prezes działu Cloud & AI w regionie CEE & Nordic w Huawei

Epidemia COVID-19 sprawiła, że wszyscy musieliśmy nauczyć się nowych sposobów pracy. Zdalne biuro to nie jest już nic wyjątkowego, tylko nowa rzeczywistość, która wymaga sprawnej komunikacji opartej na elastycznych i inteligentnych rozwiązaniach.

Jako Huawei chcemy każdej osobie, organizacji czy gospodarstwu domowemu dać pełen dostęp do cyfrowych narzędzi, które pomogą nam stworzyć w pełni połączony, inteligentny świat” –  Peng Li, prezes działu Cloud & AI w regionie CEE & Nordic w Huawei

One thought on “Huawei IdeaHub – monitory nowej generacji

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: