Garmin Index S2 – waga jeszcze bardziej smart

Garmin Index S2 – smuklejsza i jeszcze bardziej smart – taka jest nowa inteligentna waga, z wykresami trendów i personalizowanymi widżetami.

Garmin Index S2

 

Garmin zaprezentował dzisiaj Index S2, wagę z funkcjami smart i nowymi wykresami trendów wagi, zwiększoną dokładnością pomiarów, oraz szeroką gamą danych biometrycznych dla profesjonalnych sportowców i wszystkich, którzy cenią sobie dbałość o zdrowie.

Dane z wagi synchronizują się automatycznie z aplikacją Garmin Connect, by użytkownicy mogli przeglądać pełne statystyki dotyczące swojej kondycji w jednym miejscu1. Index S2 ma elegancki, smukły design z kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości – to idealne narzędzie, które pomaga użytkownikom utrzymać się na drodze do wyznaczonego celu.


Index S2 powstał na bazie sukcesu pierwszej generacji inteligentnych wag firmy Garmin. Wyróżnia się wyjątkową dokładnością, unowocześnioną konstrukcją i innowacyjnymi funkcjami śledzenia masy ciała – to urządzenie skierowane zarówno do profesjonalnych sportowców, jak i wszystkich, którym zależy na zadbaniu o swoją kondycję.” mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży konsumenckiej.

Przydatna w codziennym użytku nowa funkcja wyznaczania trendu wagowego, pozwala uniknąć sytuacji, w której normalne, codzienne wahania masy ciała sprawiają, że zbaczamy z drogi do celu. Ten widżet pokazuje wykres liniowy z ostatnich 30 dni pomiarów, dzięki czemu łatwiej uzyskać pełen obraz procesu.

Test PocketBook Color – kolorowy czytnik e-booków dla całej rodziny

Profesjonalni zawodnicy, mogą skorzystać z tej funkcji by śledzić te wahania w celu monitorowania poziomu nawodnienia. Indeks S2 wygodnie wyświetla na ekranie różnicę pomiędzy aktualną a poprzednim pomiarem. Te informacje mogą być użyteczne, aby określić, jaką ilość płynów należy uzupełnić po wymagającym treningu.

By uzyskać pełniejszy wgląd w stan swojego zdrowia, Index S2 ma kompleksowy pomiar danych biometrycznych, w tym: wagę, procent tkanki tłuszczowej, BMI, masę mięśni szkieletowych, masę kości i procent wody w organizmie. Index S2 ma także widżet pogodowy, który pomaga zaplanować dzień. Widżety mogą być dowolnie włączane i wyłączane, dzięki czemu użytkownicy zobaczą tylko to, co jest istotne do osiągnięcia obranych celów.

Test Cinebar One+ – gdy mniej znaczy więcej, a dźwięk przyprawia o dreszcze

Wstępna konfiguracja wagi jest prosta dzięki prostemu samouczkowi w aplikacji Garmin Connect. Następnie Index S2 automatycznie synchronizuje się z kontem Garmin Connect przez sieć Wi-Fi, bez potrzeby korzystania z telefonu. Waga i dane biometryczne płynnie integrują się z aplikacją Garmin Connect, w której użytkownicy mogą przeglądać wykresy i trendy dotyczące dnia, tygodnia, miesiąca i roku.

W aplikacji Garmin Connect można dostosować widżety, które wyświetlane są na ekranie wagi. Index S2 pozwala utworzyć do 16 profili użytkowników, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodziny lub drużyny.

Waga Index S2 dostępna jest w kolorach czarnym i białym, a czas pracy na baterii wynosi do 9 miesięcy. Sugerowana cena detaliczna wynosi of €149.99. 

Urządzenie będzie dostępne wkrótce na stronie Tutaj

źródło: Garmin
___________——–

1Wymaga aplikacji Garmin Connect zainstalowanej na kompatybilnym smartfonie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: