OnePlus 8T – czym nas zaskoczy?

Premiera długo wyczekiwanego OnePlus 8T odbędzie się 14 października o godzinie 16:00 (CET).

OnePlus 8T

OnePlus zawsze szuka sposobu, by zapewniać swoim użytkownikom nadzwyczajne doświadczenia z oferowanych prez siebie technologii.

Nowy smartphone OnePlus 8T został wyposażony w kilka funkcjonalności, na które czekali fani marki, w tym dogłębnie skalibrowany wyświetlacz Fluid Display 120 Hz, który jako pierwszy płaski wyświetlacz uzyskał ocenę A + od DisplayMate, a także najszybszą technologię do ładowania w historii OnePlus – Warp Charge 65.

Czym jeszcze zaskoczy nas 8T?

Specjalnie z okazji premiery, OnePlus stworzył interaktywną platformę dla fanów marki w wirtualnej rzeczywistości. W OnePlus World znajduje się m.in. wirtualne audytorium, w którym wszyscy zarejestrowani mogą obejrzeć nadchodzącą premierę OnePlus 8T. Platforma umożliwia stworzenie własnego wirtualnego pokoju, do którego można zaprosić znajomych na wspólne oglądanie i dyskusje. Prywatna przestrzeń umożliwia łączność głosową również podczas transmisji na żywo.

Test OnePlus Nord – nie uznaje kompromisów w swojej klasie

Tuż po premierze będzie można odwiedzić Ultra Store, wyjątkowy sklep 3D, w którym każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z opcji rozpakowania nowego OnePlus 8T w wirtualnej rzeczywistości oraz zakupu pakietu OnePlus 8T (pakiety dostępne będą również na OnePlus.com) .

Gdzie będzie może obejrzeć premierę?

Premiera 8T odbędzie się już jutro, 14 października, o godzinie 16:00 na:

  • com (link)
  • kanale OnePlus na YouTube

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie OnePlus, forach internetowych oraz kanałach OnePlus w mediach społecznościowych.

źródło: OnePlus

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: