Porsche Design z AOC dla graczy

Porsche Design oraz AOC ogłaszają nawiązanie współpracy. Ma ona połączyć doświadczenie Porsche Design w tworzeniu zaawansowanych i funkcjonalnych projektów ze specjalizacją AOC w technologii wyświetlania. W ramach partnerstwa na rynek trafią specjalne monitory dla graczy, cechujące się jednocześnie stylowym wyglądem, jak i wyśrubowanymi parametrami. Pierwszy gamingowy model obu marek zadebiutuje jeszcze tej jesieni.

Porsche Design oraz AOC

Porsche Design jest marką ekskluzywnych produktów znanych z precyzji i perfekcji wykonania. Filozofia marki opiera się na optymalizacji formy i funkcjonalności oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. AOC to spółka zależna TPV Technology, największej na świecie firmy produkującej panele LCD. AOC z liniami monitorów AOC Gaming oraz AGON jest światowym liderem w kategorii monitorów gamingowych.

Test AOC I1601FWUX – przenośny monitor, czy nam się spodobał?

Efektem połączenia wysiłków i doświadczenia obu firm będą monitory wyróżniające się wyglądem oraz funkcjonalnością.

Dzięki strategicznemu partnerstwu z AOC, Porsche Design wejdzie na szybko rosnący segment monitorów dla graczy. Globalny wolumen modeli o odświeżaniu 144 Hz lub wyższym wzrósł o 76% rok do roku pod koniec roku 2019. Czerpiąc z bogatych doświadczeń w sportach motorowych, monitory będą dla marki idealnym przejściem do sportu w wydaniu elektronicznym. Z kolei dla AOC współpraca oznacza poszerzenie portfolio designerskich produktów tym razem o monitory dla graczy.

Porsche Design ma w swojej ofercie ekskluzywną ofertę elektroniki, a produkty dla graczy to jeden z najszybciej rosnących rynków. Monitory gamingowe świetnie wpasowują się w nasze portfolio produktów. Jesteśmy podekscytowani współpracą z AOC, które jest jedną z topowych marek monitorówkomentuje Jan Becker, CEO Porsche Design.

Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z takim partnerem jak Porsche Design. Ich zdolności w projektowaniu świetnie uzupełniają się z naszą technologią wyświetlaczy. Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnie zaprojektowanym, unikalnym monitorom damy graczom świetne wrażenia z rozgrywkimówi Nico Vernieuwe, SVP Branded Business w TPV Technology.

Kolejne informacje o monitorach Porsche Design zostaną podane wkrótce.

źródło: Porsche Design

One thought on “Porsche Design z AOC dla graczy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: