Dołączy do załogi KOSMOKRATS

Ogłaszamy datę startu misji floty KOSMOKRATS. Bill Nighy dołącza do zespołu.

KOSMOKRATS

 

Partia ma wyjątkowo dobry dzień, więc przypomina Towarzyszom, co mogło ich ominąć, jeśli nie widzieli The MIX NEXT.

Test Huawei Sound X – efektowna mała kolumna

Towarzysze! Po pierwsze, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie oglądaliście The MIX NEXT to powinniście być świadomi, że przynieśliście wstyd Matce Rosji. Partia miała jednak dziś wyjątkowo dobry dzień. Wódka była bardzo zimna, a bliny słodsze niż kiedykolwiek. Dlatego na drodze wyjątku Partia wybaczy wam dziś Towarzysze.

Przypomnimy zatem wszystkie najnowsze informacje dla aspirujących rekrutów. KOSMOKRATS wyruszą na stację zwaną Steam już 5 listopada. Co ważne, agenci Partii zdołali zwerbować w nasze szeregi znanego zachodniego naukowce – Billa Nighy. Dowiecie się, Towarzysze, o nim więcej wprost z propagandowego wideo umieszczonego powyżej.

 

Kto zatem dołączy do załogi KOSMOKRATS 5 listopada? Pamiętajcie o waszych zobowiązaniach wobec Matki Rosji!

Główne Cechy Gry:

  • Zbuduj potężną flotę: Wykorzystaj najbardziej zaawansowaną technologię dronową lat 60-tych, aby opanować zagadkowy proces składania statków kosmicznych na orbicie.
  • Przeżywaj heroiczną narrację: Historia ludowej kolonizacji Układu Słonecznego i nie tylko pełna jest ciekawych postaci i jeszcze ciekawszych decyzji!
  • Zostań obywatelem gwiazd: W Kosmokrats zdobędziesz medale, które potem możesz wywiesić w swojej gablotce, przeczytasz bardzo wiarygodną prasę partyjną i rozerwiesz się między misjami.

Więcej: Kosmokrats – Steam

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: