Radium 300 XLR – mikrofon studyjny dla każdego

Coraz chętniej tworzymy treści, prowadzimy webinary, a spotkania w biurze są wypierane przez wideokonferencje. Wymagamy i oczekujemy więcej, także w kwestii dźwięku. Zmieniające się potrzeby ma zaadresować mikrofon studyjny Genesis Radium 300 XLR.

Genesis Radium 300 XLR
Genesis Radium 300 XLR

Radium 300 XLR to, wedle zapewnień producenta, profesjonalny mikrofon studyjny. Dzięki paśmie przenoszenia w przedziale 30 Hz – 16 kHz i wysokiej czułości ma on zapewnić wysoką jakość i czystość rejestrowanego dźwięku. Dzięki kardioidalnej charakterystyce sprzęt powinien skutecznie odfiltrowywać dźwięki płynące z otoczenia, przechwytując wyłącznie głos płynący w jego kierunku. Jest to funkcja, którą docenią zarówno rodzice hałaśliwych pociech jak i posiadacze np. głośnych, mechanicznych klawiatur.

Test Logitech Slim Combo MK470 – minimalizm, nowoczesność i funkcjonalność w jednym

Mikrofon Genesis Radium 300 XLR jest dostarczany wraz z zestawem akcesoriów, które mają ułatwić montaż i obsługę urządzenia. Regulowane, metalowe ramię ma zagwarantować elastyczność montażu. Zawieszenie mikrofonu od góry lub dołu nie powinno stanowić wyzwania. W komplecie znajdują się także koszyk, który ma zapobiegać wstrząsom, antyszumowa osłona z gąbki i pop-filtr. Mają one przełożyć się na wysoką jakość i czystość dźwięku, tak istotnego dla twórców treści i pracowników zdalnych.

Genesis Radium 300 XLR
Genesis Radium 300 XLR

Komunikacja z mikrofonem Genesis Radium 300 XLR odbywa się za pośrednictwem kabla XLR o długości 2,5 m. Jest on zakończony popularną wtyczką mini-jack 3,5 mm. Sam mikrofon ma stalową obudowę, która powinna być solidna i trwała. Za prezentowany mikrofon wraz z zestawem akcesoriów producent życzy sobie około 229 zł. Zainteresowani znajdą go w ofertach sklepów jeszcze w tym miesiącu.

Test Mercusys MR50G – tani router dla domu

Dane techniczne:

  • model: Radium 300 XLR
  • wtyk: XLR
  • charakterystyka: kardioidalna
  • pasmo przenoszenia: 30 Hz – 16 kHz
  • czułość: -38 dB
  • impedancja: 2200 Ohm
  • długość przewodu: 2,5 m

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: