Zoomtopia 2020 – nowe zestawy głośnomówiące Poly Sync

Poly wprowadza nowe przenośne zestawy głośnomówiące, które zapewniają profesjonalną jakość dźwięku w twoim domu (i biurze)

 Poly Sync 20, które otrzymało certyfikat Zoom, będzie prezentowane na targach Zoomtopia 2020

Poly Sync
Poly Sync Family 

Firma Poly (Plantronics, Inc. – dawniej Plantronics i Polycom) informuje, że na targach Zoomtopia 2020 zaprezentowano nową linię produktów – Poly Sync, inteligentnych zestawów głośnomówiących. Urządzenia wykorzystują opatentowaną technologię do śledzenia położenia rozmówcy i eliminacji hałasu z otoczenia.

Test Plantronics Calisto 7200 – zestaw głośnomówiący do małych audiokonferencji

Zestawy głośnomówiące Poly Sync 20, Poly Sync 40 i Poly Sync 60 zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić pracę z dowolnego miejsca – niezależnie od tego, czy będzie to dom, czy sala konferencyjna w biurze. Dzięki opcji połączenia za pomocą USB i Bluetooth – Poly Sync oferują elastyczność w użytkowaniu. Inteligentny system mikrofonów automatycznie wykrywa i analizuje głosy w całym pomieszczeniu, by zapewnić najczystszy dźwięk podczas rozmów. Aby zapewnić bezproblemową integrację głosową, wystarczy podłączyć Poly Sync do swojego asystenta głosowego Google lub Siri.

Poly Sync 20+ Front Teams

Linia Poly Sync to nowa generacja inteligentnych zestawów głośnomówiących, które są idealne do pracy lub słuchania muzyki w dowolnym miejscu” powiedziała Christine Roberts, senior vice president and general manager of professional headsets and speakerphones w Poly. „Produkty z serii Sync to krok naprzód w dziedzinie technologii zestawów głośnomówiących. Linia ta jest zaprojektowana z myślą o elegancji, wyrafinowaniu i inteligentnej współpracy z użytkownikiem„.

Poly posiada jedną z największych ofert produktów dla platformy Zoom, a Poly Sync 20 jest jednym z pierwszych urządzeń, które otrzymało certyfikat Zoom Personal USB Speakerphone.

Mamy przyjemność ogłosić, że Poly Sync 20 certyfikat Zoom Personal USB Speakerphone, jest jednym z pierwszych urządzeń głośnomówiących, które uzyskało tego typu wyróżnienie„, komentuje Oded Gal Chief Product Officer w Zoom. „Poly, lider w swojej branży, posiada najszersze portfolio urządzeń z certyfikatem Zoom”.

Test Plantronics Voyager 5200 – inteligenta i innowacyjna słuchawka Bluetooth do biura

Poly Sync 20 i Poly Sync 20+

Zestawy głośnomówiące Poly Sync 20 i Poly Sync 20+, z najlepszym w swojej klasie dźwiękiem i trójmikrofonową matrycą, są przenośnymi rozwiązaniami dla współczesnych hybrydowych środowisk pracy. Urządzenie typu „trzy w jednym” to osobisty przenośny kompaktowy głośnik i powerbank. Zaawansowane algorytmy cyfrowego przetwarzania sygnału zapewniają, że obie strony połączenia są wyraźnie słyszalne w tym samym momencie, a programowalny przycisk pozwala użytkownikom na personalizację Sync 20 za pomocą ulubionych funkcji, takich jak pauza/odtwarzanie muzyki lub uruchomienie asystenta głosowego – wszystko za jednym dotknięciem. Poly Sync 20+ wykorzystuje BT600, który zapewnia bezproblemową łączność Bluetooth.

Poly Sync 40

Poly Sync 40 oferuje jeszcze lepszą jakość dźwięku, dzięki zainstalowaniu mikrofonów o większym zasięgu, a także z wygodną funkcją indukcyjnego ładowania smartfonów, by leszcze lepiej dopasować się do współczesnych, hybrydowych miejsc pracy. Użytkownik może połączyć i zsynchronizować dwa urządzenia za pomocą sieci, aby zapewnić zasięg mikrofonów w większych salach konferencyjnych. Sync 40 jest wyposażony w wytrzymałą baterię, która pozwala nawet do 20 godzin rozmów, a urządzenie automatycznie zakończy połączenie Bluetooth po zakończeniu spotkania.

Poly Sync 60

Model Poly Sync 60 to największy zestaw głośnomówiący w serii Sync, posiada wszystkie funkcje oferowane przez Poly Sync 20 i Poly Sync 40, jest jednak przeznaczony do większych przestrzeni i sal konferencyjnych. Dzięki sześciomikrofonowej matrycy i inteligentnym funkcjom LED urządzenie może automatycznie śledzić głosy w sali konferencyjnej i na bieżąco dostosowywać się do dźwięku w pomieszczeniu. Dwa wbudowane głośniki z łatwością wypełnią salę bogatym, krystalicznie czystym dźwiękiem. Przy podłączeniu kamery wideo USB do urządzenia, użytkownik może uzyskać pełną łączność audio-wideo.

Seria Poly Sync oferuje rozwiązania dla pracowników, niezależnie od miejsca pracy, jak również pomagają menedżerom IT nadzorować korzystanie z urządzeń serii.

Seria Poly Sync oferuje rozwiązania dla pracowników niezależnie od miejsca pracy, jak również pomagają menedżerom IT nadzorować korzystanie z urządzeń serii. Usługa ta jest sprzedawana oddzielnie.

 Dostępność

  • Poly Sync 20 będzie dostępny na całym świecie od listopada 2020 r.
  • Poly Sync 40 będzie dostępny na całym świecie od stycznia 2021 r.
  • Poly Sync 60 będzie dostępny na całym świecie na początku 2021 r.

Więcej informacji na temat cen i dostępności nowej serii Sync można znaleźć na stronie: Poly

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: