Huawei – wybrane laptopy w atrakcyjnej ofercie

Wybrane laptopy Huawei z atrakcyjnymi akcesoriami lub w nowej cenie na huawei.pl

laptopy
Huawei MateBook X Pro

Huawei przygotował szereg atrakcyjnych ofert w swoim sklepie internetowym huawei.pl skierowanych do osób szukających idealnego laptopa do pracy lub nauki zdalnej. Wybrane produkty można kupić teraz w atrakcyjnych zestawach z akcesoriami lub w nowej cenie. Dodatkowo każdy, kto zapisze się do newslettera na huawei.pl, otrzyma 50 zł na zakupy powyżej 200 zł.

Test MateBook 14 2020 – kolejny świetny laptop Huawei

Osoby, które na huawei.pl kupią jeden z laptopów – Huawei MateBook D14, MateBook D15, MateBook X Pro 2020 lub MateBook 13 (z procesorem Intel lub AMD), otrzymają plecak i bezprzewodową myszkę do komputera, każde za 1 zł. Oferta potrwa do 30 listopada.

Huawei MateBook D 14 i MateBook D 15-nowe wersje w promocji ze słuchawkami słuchawki FreeBuds 3 w Polsce

Do 25 października można kupić także laptop Huawei 13 2020 i7 w nowej cenie 4599 zł. Oferta dotyczy sklepu internetowego huawei.pl.

Do 25 października trwa również przedsprzedaż najnowszych laptopów – Huawei MateBook X i MateBook 14, które można kupić z eleganckim plecakiem oraz smartwatchem Huawei Watch GT 2, do wyboru w wersji 42 mm lub 46 mm – każde z nich dostępne jest na huawei.pl za 1 zł. Na klientów sklepu czeka również dedykowana, dostępna jedynie w sklepie internetowym marki, wersja laptopa MateBook 14 – z pamięcią 8+256 GB.

Dodatkowo, każdy, kto zapisze się do newslettera na huawei.pl, otrzyma 50 zł na zakupy powyżej 200 zł, które można wykorzystać przy zakupie laptopa.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: