T‑Mobile „Happy Fridays” bije rekordy – i to nie małe

T‑Mobile w ciągu 42 tygodni tego roku rozdało już ponad 10 milionów prezentów w ramach akcji „Happy Fridays”! Największym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się bezpłatne gigabajty. A te, rozdawane  przy okazji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski, były naprawdę rekordowe – bezpłatną paczkę 15 GB klienci aktywowali aż 730 tysięcy razy.

Piątkowe prezenty w T‑Mobile to już właściwie tradycja. Od zeszłego roku Operator przygotowuje dla klientów indywidualnych różnorodne bonusy – darmowe gigabajty, SMS-y, MMS-y, minuty, zniżki na urządzenia i usługi naszych partnerów. Wynik – ponad 10 milionów rozdanych prezentów tylko w 2020 roku – daje wyjątkową średnią niemal ćwierć miliona benefitów rozdanych przy każdej, cotygodniowej akcji! To pokazuje, że magentowi użytkownicy z przyjemnością korzystają z tej akcji i chętnie aktywują dostępne usługi bądź rabaty.

Happy Fridays

Podwójnie cieszy fakt, że pobiliśmy również rekord pobrań „piłkarskiej” paczki 15 gigabajtów, która była dostępna aż przez tydzień – od 7 do 14 października z okazji trzech meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej. Dokonano wówczas aż 730 tysięcy aktywacji tego prezentu! – dodaje T‑Mobile

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Z kolei w tym tygodniu klienci T‑Mobile sami wybrali benefit, który będzie czekał na nich do odebrania w najbliższy piątek, 23 października. W ramach ankiety na Facebooku użytkownicy mogli wskazać, czy wolą skorzystać z bezpłatnego pakietu internetu 3 GB czy rabatu 100 zł na smartfon z nową umową T‑Mobile.

Darmowe gigabajty wygrały stosunkiem 1110 do 106 głosów i właśnie ten prezent magentowi klienci będą mogli odebrać już za kilka dni.

T-Mobile uruchamia komercyjną sieć 5 generacji dla 6 mln osób

„Happy Fridays” to cotygodniowa akcja, w której klienci indywidualni ofert na kartę, MIX i abonamentu mogą odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” (lub poprzez SMS) różnorodne, atrakcyjne prezenty bez jakichkolwiek dodatkowych formalności.

Szczegółowe informacje o akcji można przeczytać tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

One thought on “T‑Mobile „Happy Fridays” bije rekordy – i to nie małe

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: